Sayfa 471/773 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Fiyatı düştükçe , ortalama düşürmek için alıyorum. Bu gün de , 1,74 den biraz aldım. Orta ve uzun vade için umut vadeden bir hisse olduğunu düşündüğüm için, lot sayımı yavaş yavaş arttırıyorum.

2. 1,74 TL. fiyattan ,bir daha alım fırsatı, zor verir diye düşünüyorum.... Tabii, borsanın, aşırı ve sürekli düşmesi durumunda işler değişebilir.

3. Hisse değil tuvalet kağıdı resmen çocuk oyuncağı oldu az hacimle hisseyle oynuyorlar ve kimse müdahale etmiyor patron da müdahale etmediğine göre işin içinde ben daha alman da satmam da bundan sonra sadece bekleyecem çünkü dibi yok bu hissenin birilerinin keyfi gelecek de gidecek bakalım ne zaman şu an birileri az hacimle geri vitese takmış yok şuranın altına düşmez yok direnç bu hissede geçerli değil çünkü oyuncak ettiler ya patron ya spek değişmesi lazım ki düzelsin yatırım tavsiyesi değildir...

4. Eski ortaklar patron nun imtiyazlı hisseleri ne kadar karışık
    hissesin sen

Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    BaşGan 3.20 den aldık.
    bide düştükçe maliyet düşürdük....
    biz düşürdükçe o düştü....
    o düştükçe biz aldık....
    sonuç.
    aldığım en düşük rakamdan
    daha düşük....

Seni İŞTAR a havale ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=zUs3H2_N-vw

the end. Return To Innocence
    Don't give up

1.70/1.71 ortak satışları sanırım. Saygılarımla.

7. geldi yine artık soluğu nerde alrız bilmiyom :=))yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by gaban Yazıyı Oku
    geldi yine artık soluğu nerde alrız bilmiyom :=))yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    ))) )))
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Sayfa 471/773 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •