Sayfa 535/773 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Derdin ne patron şirketi böyle batıramazsın uğraşma milyon milyon lot satman lazım 2 senede hissenin içine ettin senin şirketinin ne işi var borsada git klima mı üretiyorsun şirket mi alıyorsun borsaya açılmadan yap ama olur mu aldığın şirketin parasını küçük yatırımcıdan toplayacaksın 1 lira bile etmeyen kağıdı sıcağı sıcağına 3.28 ortalamayla sat 2 sene süründür o parayı da şirket satın al sonra 5 gündür hacimsiz düşür kağıdı başka ne numaraların var acaba kumar diye lanse edilen kağıtlar bile düştüğü noktaya geliyor yatırım tavsiyesi değildir...

2. Duygulandıran ve gururlandıran bir anekdot

ingiliz kralı vııı. edward istanbul'a atatürk'ü ziyarete geldiği zaman, atatürk kendisine bir akşam ziyafeti vermişti. ziyafetten önce:
    - bana ingiltere sarayında verilen ziyafetler ne şekilde olur, onu bilen birisini yahut bir aşçı bulunuz!... dedi.
    sonunda ingiliz sofra merasimini bilen bir kişiden öğrenerek sofrayı o şekilde düzene koydular... akşam kral sofraya oturunca kendisini kral sarayında zannederek memnun oldu. atatürk'e dönerek:
    - sizi tebrik eder ve size teşekkür ederim. kendimi ingiltere'de zannettim, diyerek memnuniyetini bildirdi.
    sofraya hep türk garsonlar hizmet etmekte idi. bunlardan bir tanesi heyecanlanarak, elindeki büyük bir tabakla birdenbire yere yuvarlandı. yemekler de halılara dağıldı. misafirler utançlarından kıpkırmızı kesildiler. fakat atatürk kral'a eğilerek:
    - bu millete her şeyi öğrettim, fakat uşaklığı öğretemedim, der.

3. [Bu işin sonu nasıl olacak Allah bilir.

4. Sabırla bekliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sabırla bekliyoruz
    bi yerde patlayacak iyi ya da kötü spek ve patronun keyfi yerine gelince .... küçük yatırımcıyı düşünüp bu kararı alan spk ya sevgiler hisseleri speklerin ve patronların eline bırakarak küçük yatrımcının yakın zamanda batmasına önayak oldular yatırım tavsiyesi değildir......

6. Uçup kaçanı bol, %10 ları sıralayanın haddi hesabının olmadığı borsamızda Safkar sen içimde bir uhtesin.Ağiz tadıyla yürümedin.Geleni gideni, sabır timsali yatırımcılari dahi gönderdin.4 Kasımda başlayan yeni uygulama ile üzerine bir kürek ölü toprağı daha yedin.Moda tabirle Bist in belki de en tatlı bebeğisin.Birilerinin bir gün seni keşfedeceği biliyorum.O yüzden bu kara günlerinde senin yanındayım.

7. Bilançosu ne zaman gelecek, bilen var mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    hisse elimde yok ama takip ediyorum aynı sektöre yabancı ilgisi var sanırım
    https://www.dunya.com/sirketler/isve...-haberi-456830
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 535/773 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •