Sayfa 549/773 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1,928 Ortalama fiyat ile tamamı verildi. Teşekkürler Borsa İYE si. Ben hareketin devamında iyimserim.

2. 1 yıldır 182 maliyet beklemedeğim alsat yapamıyorum hissenin arkasından bakar kalırım diye

3.  Alıntı Originally Posted by egeliterzi Yazıyı Oku
    1 yıldır 182 maliyet beklemedeğim alsat yapamıyorum hissenin arkasından bakar kalırım diye
    1.99 u görmüş kardeş ver gitsin sonra üzülürsün benim duyumlarıma göre birinde çok yüklü mal varmış o vermeden bu hisse gitmez zaten gip 'ten çıkamazsa 2 sene bu pazarda çok bekletir çooooook

4. 2 sene bekletecegi kesin bilgi mi? Yayalim mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[IMG][/IMG]

R. N. Elliott düzeltme dalgası üçgenlerin içsel yapılarını toplam 5 adet (A, B, C, D, E) zikzağın oluşturduğunu söyler. Yani 3, 3, 3, 3, 3 toplam 15 adet dalgadan oluşur.

Ancak (A) ya da (C) olarak etiketlenen dalgalardan biri mono yapıda oluşması sık görülür. (Hocanın saptaması)

Forum sayfa 541 de verilen grafik dalga sayımında (a) dalgası mono yapıda (bu çok net) olmak üzere, (e) dalgasının tamamlanması, gelecek hafta sonuna bulabilecek kendi içerisinde 3 dalgalık (1.64 fiyat seviyesine kadar) yapı öngörülerek toplam 13 adet dalgadan oluşan grafik verilmişti.

Ancak Çarşamba günü başlayan hareket bize (e) dalgasının tamamlandığını hiçbir kuşkuya yer vermeyecek şekilde gösterdi.
    Yeni verilen grafikte dalga sayımı tekrar yapılmıştır. Bu dalga sayımındaki handikap (a) dalgasının yanı sıra (e) dalgasının da mono yapıda olmasıdır. Dolayısıyla dalganın 11 adet dalgadan oluşmasıdır. Diğer bir handikap da oluşan üçgenin çok dar olmasıdır.

Üçgen düzeltme dalgasını, THRUST denilen hızlı bir dalga takip eder. (hissede gerçekleştiği gibi.). Genelde bu dalga bir önceki dalganın %78,6 sını geri alması beklenir. Hissede bu seviye tam da en yüksek fiyat seviyesini gördüğü1.99.

Oluşan bu dalga X ile etiketlenip olup olanı hepsi bu kadar mıydı? Durum bu ise hissenin fiyatı zamana yayılmış olarak 09.05.2018 den başlayan trend destek çizgisinin altına sarkacaktır. Trend çizgisi bugün için 1.45 seviyesine tekabül ediyor.

Ya da oluşan bu dalga 5 dalgalık itkisel dalga mı olacaktır? Fiyat hareketi sanki 5 dalgalık itkisel, hatta UZATMALI itkisel bir hareketin gelişmekte olduğu yönünde.

Grafikte minor(1, 2) ve minute(i, ii) dereceli olarak etiketlenen dalga da gösterilmiştir.

Seans içerisinde verilen ani olumsuz tepkilerin aksine hafta içerisinde 1.83 hatta 1.81 seviyelerine kadar, oluşan fiyat boşluğunu da kapatacak bir düzeltme hareketi görülebilir. Bu durumda; 5 dalgalık itkisel hareketin hedef fiyatı 2.69, uzatmalı itkiselin hedefi 3.52 seviyelerinde olacaktır. Bu verilen hedefler dalganın gücüne göre değişebilecektir. YTD.

Fala inanma falsız da kalma

Bilgesude için

https://www.youtube.com/watch?v=2uiZ...7I7EYc&index=3

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Haldun çaylaklıktan kalfalığa terfi etmişsin. Gece gündüz çiftlikte tek başına teknik analizmi çalışıyon nedir. Hocadan bişeyler kapmışın belli. ülen çiftlik demişken daha geçen gün mustafayla konuştum bizim rodos kabaklarını hala göndermemişin. bergamot olayına dönmesin bu hafta muhakkak kargola yurt dışındaki adamamı telefon edelim şimdi.

7. kront hissesi vardı 2012 yılnda maliyetim 109 ben sattım 149 sonra hise 20 tl oldu bantaş aldım 177 sattım 198 hisse 920 oldu safkara oyüzden veremiyorum

Sayfa 549/773 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •