Special Days Image
Sayfa 542/773 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Geçen sene gibten çıkan hsselere bakıldığında son zamanlarında fiyat olarak uçtuğunu biliyorum .bizimkinden emin değilim. Öyle bir beklentiye de girip kendimi uzemem.

Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Aynı dalga sayımının 1nci E dalgası muhtemel yapısı
    Sn Haldun siz az biraz geç kalmadınız mı? 3 haftadır ortalama 1.62 den 50 lot ben aldım. Göle yoğurt tutar ve falınız gerçekleşir ise bir 30 lot daha alırım valla.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Geçen sene gibten çıkan hsselere bakıldığında son zamanlarında fiyat olarak uçtuğunu biliyorum .bizimkinden emin değilim. Öyle bir beklentiye de girip kendimi uzemem.
    Bekle Kemal bey bunun meyvelerini 5 -6 sene. Sonra yeriz

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Sep 2019
    İkamet
    Söke/ at moment in Ankara
    Gönderi
    26
     Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    Sn Haldun siz az biraz geç kalmadınız mı? 3 haftadır ortalama 1.62 den 50 lot ben aldım. Göle yoğurt tutar ve falınız gerçekleşir ise bir 30 lot daha alırım valla.
    hahhah TUPRS ve KRDMD den sonra sıra anca gelebilmiştir.

Hazır forum komplo ve bolca faldan geçilmezken, yok mu bunun daha etkili, doğruya yakın bir yönte mi?
    Malumunuz Hocayı asırlar önce kaybettik.

Alıntı Originally Posted by AliHaydar09 Yazıyı Oku
    hahhah TUPRS ve KRDMD den sonra sıra anca gelebilmiştir.

Hazır forum komplo ve bolca faldan geçilmezken, yok mu bunun daha etkili, doğruya yakın bir yönte mi?
    Malumunuz Hocayı asırlar önce kaybettik.
    [IMG][/IMG]

Olmaz olur mu?

Tez zaman da haber bekliyorum.

Gelince size ulaştırırım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,371
    bu şirket borsaya geldi geleli takip ediyorum balon mu çıktı neden kendine gelmedi hikayesi nasıl ne iş bu hacimsilik ne ayak bilgi vercek varmı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Patron ya da spek böyle kimseden toplayamazsin kağıdı ancak dagitirsin en çok küçük yatırımcı geçen hafra 1.63-1.75 aralığında sattı cuma günü hiç oynatmadan yaklaşık 200 bin lot el degistiniz baktınız SPK birşey der bugün yine eski taktiğe döndünüz bakalım nereye kadar sizin gib derdinizde yok anlaşılan Ocak yada Şubat ta aciklayacaginiz karı da yeni bı şirket alırsınız onu da hiç edersiniz çünkü borsaya borç ödemeye acilmissiniz 2 senede onun borcunu ödersiniz ettiğiniz karla hata sizde değil önce size izin veren devlette sonra bende .... Yatırım tavsiyesi değildir....

8.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Patron ya da spek böyle kimseden toplayamazsin kağıdı ancak dagitirsin en çok küçük yatırımcı geçen hafra 1.63-1.75 aralığında sattı cuma günü hiç oynatmadan yaklaşık 200 bin lot el degistiniz baktınız SPK birşey der bugün yine eski taktiğe döndünüz bakalım nereye kadar sizin gib derdinizde yok anlaşılan Ocak yada Şubat ta aciklayacaginiz karı da yeni bı şirket alırsınız onu da hiç edersiniz çünkü borsaya borç ödemeye acilmissiniz 2 senede onun borcunu ödersiniz ettiğiniz karla hata sizde değil önce size izin veren devlette sonra bende .... Yatırım tavsiyesi değildir....
    Asıl mesele gipten çıkabilmek için piyasa değerinin yeterli olması gerek buda direkt fiyatı ile alakalı.ayrica bir yıllık ortalama fiyat baz alınacağı için 170 leri 2.35 lere ortalama yapabilmek için 3 TL olması gerek.yanlisim varsa düzeltin.

Sayfa 542/773 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •