Sayfa 457/773 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Kocaeli'nde olup müsait olan arkadaşlarımı çaya davet ediyorum.selamlar hayırlı cumalar

2. Düşerken borsanın iki katı kadar düş borsa çıkarken de arkasından bak borsa kağıdı değilsin sen safkar ne halin varsa gör çözemedim ben seni spek hisse yapıcı patron her kimseniz artık yatırım tavsiyesi değildir...

3. Bir de bu ortamda bilanço açıklanacak.netice kocaman bir HİC

4. En çok kaybeden hisseleden ilk 15.sirada

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    En çok kaybeden hisseleden ilk 15.sirada
    Bu hissenin ya speği ya hisse yapıcısı ya patronun değişmesi lazım çünkü borsayı bilmiyorlar bu insanlar iyi hiç bir olaya tepki vermeyen bi hisse var mı borsada ya bunun gibi bırakın kap haberini yüzde 800 karı söylentiye kaç tavan yapan hisse var bunlar kapa haber veriyor hisse geri geliyor kaç oldu bu ben anlamıyorum anlamakta güçlük çekiyorum bu hissede yabancı da yok hadi borsa s400 meselesi yüzünden düştü ya bu hisse spek mi amerikan nedir s400 neresine girdi borsanın iki katı düşürdü hisseyi saçmalıyorum ama anlamıyorum anlayan bana da anlatsın ne yapmak istediklerini yatırım tavsiyesi değildir..

6. Haftalık bazda bakıldığında 4 haftadır artı kapatıyor.bizler pahalı aldık.bekleyelim gorelim.iyi hafta sonları dilerim.....

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Haftalık bazda bakıldığında 4 haftadır artı kapatıyor.bizler pahalı aldık.bekleyelim gorelim.iyi hafta sonları dilerim.....
    başka çaremiz yok zaten hayırlı haftasonları....

8.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    başka çaremiz yok zaten hayırlı haftasonları....
    Formdaki bu sessizlik hayra alamet değil....

Sayfa 457/773 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •