Sayfa 674/773 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Hocam arz yapmak yerine geri alım yapabilirdi ben kimsenin şahsına birşey demiyorum gün gelir silinir evet hisse 1 liraya gelince anlamı olacak mı pozitif olalım tamam ama doğruları ve yanlışları soylemiyelim mi amacım tartışmak veya şirketi hisseyi kötülemek değil sadece tek seçenek arz değil di bunu siz de biliyorsunuz yatırım tavsiyesi değildir..
    Arkadaş geri alım nasıl yapsın, Borsa diyor ki kardeşim halka açık kaç lot'un varsa ben onun üzerinden hesap yaparım. Sen bu halinle GİP'ten çıkamassın, önce dolaşımı arttır daha sonra gerekli ortalamayı sağla.(30.000.000 demek istiyorum)
    Bu halde iken nasıl geri alım yapsınlar????

2. Arkadaş bırakın 5-10 taban yapsın ağız tadıyla uzerindekini atsın.vakit çok çıkar elbet birgun gipten.millet pusuda eksi olsada satışa koysak diye.sanki koyunca gidecek.hicmi t.e bakmıyorlar.bla bla bla........yatirim tavsiyesi değildir.sesli düşündüm.

3.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Arkadaş geri alım nasıl yapsın, Borsa diyor ki kardeşim halka açık kaç lot'un varsa ben onun üzerinden hesap yaparım. Sen bu halinle GİP'ten çıkamassın, önce dolaşımı arttır daha sonra gerekli ortalamayı sağla.(30.000.000 demek istiyorum)
    Bu halde iken nasıl geri alım yapsınlar????
    Ben diyorum ki hisseye güven oluşması için yönetimin patronun birşeyler yapması lazım sadece bu siz bana arzın gerekliliğini anlatıyorsunuz ama aslında ikimiz de biliyoruz güven olmadan hisse 1 lira da olsa pahalı olacak ve bu güveni ben olusturmayacagim küçük yatırımcı olarak her türlü anlaşmayı ben yapmıyorum kurumlarla şirketin belirlediği 2-3 yöntemden sadece birisiydi arz ve işlerine gelendi neyse uzatmaya gerek yok ben ne desem siz beni cahil yönetimi de her yaptığını doğru kabul edeceksiniz yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Ben diyorum ki hisseye güven oluşması için yönetimin patronun birşeyler yapması lazım sadece bu siz bana arzın gerekliliğini anlatıyorsunuz ama aslında ikimiz de biliyoruz güven olmadan hisse 1 lira da olsa pahalı olacak ve bu güveni ben olusturmayacagim küçük yatırımcı olarak her türlü anlaşmayı ben yapmıyorum kurumlarla şirketin belirlediği 2-3 yöntemden sadece birisiydi arz ve işlerine gelendi neyse uzatmaya gerek yok ben ne desem siz beni cahil yönetimi de her yaptığını doğru kabul edeceksiniz yatırım tavsiyesi değildir...
    Hayatımızın her alanında olduğu gibi para piyasaları da belli mevzuatlar üzerine kurulmuştur, bu mevzuatlara uymak zorundasınız işlem yaparken.
    Bu sebeple şirket yönetimi doğru olanı yapmıştı halka arz konusunda.
    Şirkete güven konusunda haklı olabilirsiniz, ancak şirketi ve yönetimini tanımıyoruz.
    Patron borsacı mı? Dolandırıcı mı? Pyasada nasıl tanınıyor biliniyor? Şirker bu sene neden temettü dağıtmadı?
    Bu hususlar da açığa çıkınca şirket benim açımdan kendini belli edecektir.
    Bi aksilik olmaz ise genel kurula katılacağım, buyrun sizde gelin, aklımızdaki bütün soru işaretlerini giderelim.
    Saygılar.

5. Biraz satışa koydum gitti, muhtemelen bugün yarın normale döner
    YTD

6. Tabanı gören yeniler al sat için girdi yüzde 10 u aldılar ve ciktilar ne güzel yaptılar.eski halimize dönelim.t.e 2.52 şuan.ben girmemiş olsam hissenin bu hareketlerini görsem.al sat hissesi çok düşünme bekleme gir çık denilen bir kağıt olarak düşünürdüm.ama öyle mi değil tabi ki.imajini da korumak gerek .yatırım tavsiyesi değil bu dediklerim.ben zaten yatirmisim hayalleri.baskalari da .........

7. Güven olmayan bı hissede şimdi birde al sata döndü hisse ve patron ve yönetim çok iyi çalışıyor gibten bu şekilde kaç yıl sonra çıkar Allah bilir borsa artıda iken bile taban yaptılar ama patron ve yönetim çok iyi çalışıyor güveni bitirdiler hisseye dediğim gibi anlasiyorsun kurumlarla bari şartin gibten çıkmak olsun yok ama herkes cebini doldursun cahil küçük yatırımcı batsın yatırım tavsiyesi değildir...

8. Gecen hafta bahsettiğim 13,15 arası FK onumuzdeki hafta ü gelir. Artık alım zamanı. Tabii bize 200-300k lot aldırmaz. Al sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 674/773 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •