Sayfa 675/773 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. keşke teksav ın veya c.e.o nun sermayesini artırıp halka arz etseler...malum bu ara savunma şirketleri revaçta...her ne kadar korona hepimize ko...sa da..

bence şirket yetkilileri bunu düşünmeli.

2. TEKSAV acaba ısı ölçer termal kamera üretiyormu?

3. Ne biçim bı oyun oynadınız Allah aşkına ya amaç 3.5 milyon lotu 3-4 aralığında küçük yatirimciya vermekmiydi sadece bu kadar reklam bu kadar tantana bunun içinmiydi bu nedir ya taban yapma rekoru mu kiracaksiniz bı tepki ver bu tepki spek hisseler bile tepki veriyor nedir derdiniz arkadaş hergun taban taban yarın kurulda ne anlatacaksınız millete bizim amacımız 2 senede bir halka yani cahil küçük yatırımcıya arz etmek sadece bunun için borsaya açıldık yetiyor bize her seferinde de yediriyorum iki reklam bitiyor 2022 de de 5 milyon lot daha arz ederiz oldu bitti nasılsa her seferinde yiyor yatırımcı borsa eksi virüs var anladık ta bu borsa artı olduğun dada taban biri bana anlatsın bu hırsızlık değil de nedir ya ayıptır hala 700 bin lot var tabanda bunu küçük yatırımcı koymuyor herhalde bu kadar aptal değildir satilmayacagini bile bile koymaz bu okkalı bi hırsızlıktan başka birşey değil benim gözümde anlaş kurumlarla bı günde 3.5 milyon lotu elinden çıkar sonra bir ayda ver küçük yatirimciya sonra 10 günde hisse yarı yarıya gelsin bahane de hazır virüs var sanki borsa her gün taban yaptı bı tane daha böyle hergun taban yapan bı hisse gösterin bana ama yönetim çok güzel calisiyor yatırım tavsiyesi değildir...

4. Yorum

Son 3 4 günlük tahtayı yorumlayabilecek var mı?

5. İslati islatip zopiyorlar hocam..kisa ozet

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ne oldu acaba fabrika mi kapanacak . Hiç tepki yok. Böyle ne kadar mal satacaksin. Var mı bir bilgisi olan.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borsa yüzde 1 .26 düşerken hisse yüzde 10 düşüyorsa bunun virüsle falan alakası olmaz sadece patronun ve anlaştığı kurumların aç gözlü olduğu anlamına gelir ve nerede duracağını ben size cahil aklımla söyleyeyim kurumların ortalamalarına nerede değerse orda durur çünkü ne patron hissenin arkasinda ne de SPK küçük yatırımcının arkasında borsada 400 tane hisse var şu son dönemde art arda bu kadar taban yapan hisse var mı yok çünkü bı şekilde tepki veriyor kimse gibten ne zaman çıkacak diye sormuyor niye sorsun ki ortada gib kalmadı nerde o ballandıra ballandıra arzın gerekliliğini anlatan ustalar o 3.5 milyon lotun karı bitmeden bu dusus bitmez cahil aklımla bu kadar yatirim tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Borsa yüzde 1 .26 düşerken hisse yüzde 10 düşüyorsa bunun virüsle falan alakası olmaz sadece patronun ve anlaştığı kurumların aç gözlü olduğu anlamına gelir ve nerede duracağını ben size cahil aklımla söyleyeyim kurumların ortalamalarına nerede değerse orda durur çünkü ne patron hissenin arkasinda ne de SPK küçük yatırımcının arkasında borsada 400 tane hisse var şu son dönemde art arda bu kadar taban yapan hisse var mı yok çünkü bı şekilde tepki veriyor kimse gibten ne zaman çıkacak diye sormuyor niye sorsun ki ortada gib kalmadı nerde o ballandıra ballandıra arzın gerekliliğini anlatan ustalar o 3.5 milyon lotun karı bitmeden bu dusus bitmez cahil aklımla bu kadar yatirim tavsiyesi değildir...
    Birileri oyuncak etmis global krizi bahane ederek.bazilarida aval aval bakiyor.100 binle taban yapsinlar.ben bile 10bin lot satayim dedim de birkaç gun önce baktim 700bin lot var satilik.
    Geri cektim.biliyorumki bunlar satilmayacak ne demeye orda bekleteyim.icimden cok kufrettim.buraya yazacwk birsey kalmadi.bu arada yatirim tavsiyesi degil ha.cok bilmisler

Sayfa 675/773 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •