Special Days Image
Sayfa 601/773 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Eyyyy spek musvetdesi fareleri salladin gene ama bizler kaptaniz haberin olsun bu mallarini satan arkadaslar nasil yerine koyacaklar yarin buyuk bir keyifle cayimi icerken izlicem unutmadan bedelli diyen arkadaslarada iki kelime yazayim borsada 400 kagit icinde bundan guzel bilanco yok kisa uzun banka borcu yok keske bedelli yapsa ya fabrikayi buyutur yada makina alir yada buyuk siparis alir baskalari gibi bedelliyi faize beya borca atmaz uzun lafin kisasi yakinda haber gelir ama onemli olan bulundugu yer degil ben gene soyluyorum acemiler ve korkaklar bu piyasadan korkar ben bilancoya bakarim begenirsem vallahi billahi her saat basi 50 bin lot alis gonderirim bu kagidin bu fiyatlarini ve bu islemleri yapanlar tarihe gececek ilerde herkes anlaticak iste ben varya safkar holdingin buyuk ortagiydim tahdayi ben yapiyodum falan filan neyse bu kadar geyik yeter 3 tl de gorusmek uzere herkese bol kazanclar

2. joker75 bu kağıdın değerini herkes anlayamaz. kağıdı bir gün çizerler gider bir yerlere düzenli 25 - 30 kuruş temettü vermeye başlar aa bu neymişti biz kıymetini bilememişiz derler ama iş işten geçmiş olur.

3.  Alıntı Originally Posted by m_maylab Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu iş bence bu kadar kolay olmaz.altında neler çıkacak görelim ,2gündür %6 düştü kağıt ,neden düşüyor.siz hazırlıklı olun bence o kaydetirdikleri lotları satıp arkasından bedeli gelirse şaşırmayın. Şeytan bunlardan akıl alır.15 yıldır hiç kolay para kazandıranı görmedim. İnşallah yanılıyorumdur. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Düşüşleri düzeltme olarak algılayın.

Ayrıca hisse neden bedelli yapsın onu anlamadım???

4. Aynen dogru diyosun orjinal bey eski yazilarina bakdim sende malin iyisinden anliyosun

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Düşüşleri düzeltme olarak algılayın.

Ayrıca hisse neden bedelli yapsın onu anlamadım???
    Arkadaşlar anlatmak istediğimi farklı yorumlamayı,hisse kötü demedik hisse pahalı demedik, geleceği kötü demedik, diğer taraftan 2 gündür 5.000 lot alan benim aşağı gelsin dahada alacağım 13.000 lotum oldu ,hisseye güvenmesem alırmıyım . Ben bir hisseyi almadan en az 2 yıllık bilançosunu
    finasal dipnotlarına kap takı haberlerine bakarım. Amaa yazılıp çizilenlere bakıyorum gipten çıkacağız hisse uçacak kaçacak havası var ,burası borsa burada sahipsiz kağıt yok derler ,onlar isterse gider, istemedikçe süründürürler , bu kağıt 3 ay önce sürekli işlem görüyordu ,niye gitmedi ,şimdi gipten çıksada gidecek olsada önümüze dikenli teller çıkabilir demek istedim,ya hisse satarlar ya bedelli yapabilirler ,ya kötü bilanço çıkarırlar, unutmayın 2 yıldır millete zulüm etmedilermi ,bunu en iyi bilen sizsiniz ben iki aydır buradayım ,herkese bol kazançlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. kote edilecek hisselere çok takılıyorsunuz..keşke etseler..biri çıkar alır geçer..yakınlarda halka arz edilen bir hisseyi büyük bir oyuncu almak istedi,mal paketlendi dediler vermediler..onun için burada da alıcı çıkar..yeter ki şirket finansalları bozmasın.gerisi su akar yolunu bulur formasyonu

7. 120k lot 2.08 fiyattan son dakikaya ya kadar islem yapiyor. Kapanis seansinda 2k lot ile 2.12 kapatiyor.

Sirf bu hareketine bakinca bile yapilan islemlerin ne kadar suni oldugu anlasiliyor. Gerisi hikaye.

8. Aynen dogru kardes en dandik kagitlarin 3 kat prim yapdigi piyasada kimse bir lotu satmaz zaten spek musvetdesi kendi caliyo kendi oynuyo 2.50 kadar almaya kalksa kendisi hic satmadan 50 bin lot satici bulamaz

Sayfa 601/773 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •