Special Days Image
Sayfa 499/773 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. bakalım yarın 1 620 altımı mı yoksa 1720 ustumu bana kalırsa ya tabn olsun ya tavan yatırım amaclı degıldır

2. Gelebilecek güzel bir haberle tepki yapmasını temenni ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Gelebilecek güzel bir haberle tepki yapmasını temenni ediyorum.
    Başka habere ne gerek var dün sıcak sıcak kap haberi vardı .sonuç belli

4. Nerden maliyet düşürsek zarar yazıyor. 1.66 dan kızımın hissesinin maliyetini düşürdüm yine zararda. Benim pörtföyü buraya sokturacaklar sonra hiç gitmeyecek kağıt

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ne zaman kap haberi olsa 1,2 milyon yapıyor bir kaç saat sonra eski hamam eski tas

6. Borsa artarken iş alırken düşen hisseden bi cacık olmaz borsa düşerken zaten dörtnala peşinden gidiyor lanet hisse derdi ne ben anlamadım 2 senedir bu kadar zamanda 3 kere kağıt toplanır 3 kere tekrar dağıtılırdı amaç kagıt toplamak değil küçük yatırımcıyı ezmek bu hisse yükselir mi bilmem ama düleceği açık bizde ortalama düşürüp ekmekleri ne yağ sürüyoruz adamlar günlük 1-2 kuruşa tamah edip günü çeviriyorlar bizde ekran başında kafayı yiyoruz en azından ben bu arada ağladığım falan yok yaptığım yanlış bu duruma sevk etti zamanında çıksaydım böyle olmazdı yok düzelir yok kağıdı toplayamadı yok iş alıyor yok bilmem ne patron ve spek kötü niyetli bu kadar dağınık kağıt yakın zamanda bu taktikle toplanmaz ya tavan ya taban yapacaksın ki kağıdı toplayasın ama taktikleri de güzel takdir ediyorum küçük yatırımcı nasıl bezdirilir şeklinde kitap yazıyorlar sağ cepten al sol cepten sat arada bıkkınlık verdiğin küçük yatırımcının da lotlarını kat ne güzel yatırım tavsiyesi değildir....

7. Kardeş senin agladigin falan yok rahat ol.
    ara sıra girip hayiflanmayin aglamayin diyenlere diyorum ki isinize bakın adamın canını sıkmayan.olan neyse o yazılıyor.

8. Küçük yatırımcı şu hisseyi 5 iş günü alıp satmasa var ya mecbur bi yöne hareket edecekler ama çok sabırsız davranıyoruz yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 499/773 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •