Sayfa 684/773 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bir baglanti yok
    Kap mesajini kopyalayip gonderdim..sizin mesajin altina yapıştırdı.kusura bakmayın
    Yok est,dedim ben mi algilayamadim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by uskuplu Yazıyı Oku
    Dostum hayirli olsun
    İbrahim abi selamlar

3.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Soyle dusunun

Patron olsam,su ortamda mi daha kolay mal satarim yoksa ekuri sirketimi borsada halka arz edecem beklentisiyle mi daha kolay mal satarim???

Ustelik ekuri halka arz sonrasi soyle 3-5 gun tavan gitse,onu alamayan oyuncular tahmin et hangi hisseyi alir?!?

Guzel bir sirket bulmussun dostum gelecek vaad eden sirket ....

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayin Andrei28 piyasaların düzelmesi durumda hissenin gidisati hakkinda bir ongorunuz varmi ? Ayrica gipten cikmak isteyisini nasıl algiliyorsunuz? Tsk ederim
    Sayın kemal41 ben uzun vade hisse fiyatının iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
    Ayrıca GİPten çıkıp ana pazara dahil olması durumunda daha nitelikli yatırımcı gelecektir, derinlik artacaktır.
    Ancak bu salgın piyasaları allak bullak etti. Kısa vade önümüzü göremiyoruz malesef.

5. Cevap icin teşekkürler.

6. Hissenin iyi kötü gununde hep yaninda olanlar 👍
    Hissenin 3-4 lere ciktiginda ucacak kacacak diyen goygoycular👎

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Hissenin iyi kötü gununde hep yaninda olanlar 👍
    Hissenin 3-4 lere ciktiginda ucacak kacacak diyen goygoycular👎
    Ben de tam bu konuda muzdaribim hocam herkes yükselirken yazıyor şunun icin yükseliyor yok şu isi alacak yok teksav yok askeriyeye iş yapıyor diye yazıyorlar düşerken herkes 3 maymunu oynuyor şirket aynı şirket değil mi aynı şirket sıkıntı surda herkes hissesine sahip ciksa en azından yukselsede düşse de yorum yapabilse işte yatırımcı böyle olunur bence dediğim gibi kendi düşüncelerim bunlar ama tamamen katılıyorum size kemal hocam yatırım tavsiyesi değildir...

8. Ben patron iyi niyetli değil dediğimde hisseye sahip çıkmıyor dediğimde beni nerdeyse burda taşladı profesyonel hocalar çok bilen hocalar neymiş virüsten bütün hisseler etkilenmiş bankalar bile çok düşmüş iki haftadır izliyorlardir büyük hocalar da nasıl topladı BIST 30-50 şirketleri heleki bankalar nasıl topladı bizim safkar iki haftadır büyük kurumlar çelik çomak oynuyorlar hacimsiz bı şekilde satanin malını dipten almak Alisa geçince küçük kurumlar satışa geciyorlar hemen ve çok güzel yapıyorlar bu işi patron da uyusun uyursun milleti genel kurula nasılsa 1 sene var iyi uykular patron yatırım tavsiyesi değildir......

Sayfa 684/773 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •