Sayfa 753/773 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

gün.. benim için hedefime ulaştı bugün..

2. 2.028.824 lot alıcıyla kapadı tavanı.. ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by freespirit Yazıyı Oku
    İsteyen spk'ya da şikayet edebilir. İncelese bile siz satarken ben alıyorum gibi bir kayıt göremeyecek.

Satan kazanan hayrını görsün.
    Ancak fiyat fazla değerli. Alanın elinde kalacak. Satmayan pişman olacak.

Şirket aşı ile ilgili herhangi bir olumlu açıklama yapmadı. Ki phizer aşının 15 gün taşınması için gps ile takip edilebilen kabı olduğunu içindeki kuru buzun değiştirilmesi ile bir 15 gün daha süre kazandıran bir sistem varken kimse tek seferlik bir ihtiyaçtan dolayı soğutucu talebinde bulunmayacak.

Yerli araba ile ilgili dedikoduların aksine bir girişim, gelişme yok.

kar marjı düşük, f/k çok yüksek. Pd/dd değeri çok yüksek.

Defter değeri 1.85.
    5 yıl %10 kazansa defter değeri 3 lira yapar. Bugünkü değerini hesapla. Nerden baksan balon patlamak üzere.
    Dediğim gibi. Çıkarım yok. Sadece kardeş tavsiyesi olarak alınız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    nereden baksan içi boş bir yorum kusura bakma . Ayrıca manipluasyon yapıyorsun o da bir suç teşkil ediyor. İsteyen spk'ya şikayet etsin demişssin de bu cahilce özgüveninin ağır yaptırımları olur olası bir şikayette haberin olsun. Kuru buz olayına girmişssin gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Aşı olayını tek seferlik bir ihtiyaç olduğunu ve bu sebepten dolayı soğutucu talebi olmayacağını yazmışssın. Yapılacak aşının etksinin ne kadar süreceğini ve ikinci ve hatta üçüncü aşılamanın gerekebileceğini tüm bilim adamları ve doktorlar ava zavaz bağıırken senin bunu tek seferlik ilan etmen çok komik olmuş. Grip aşıs bile her sene yapılması gerekirken tüm dünyayı esir almış bir virüsün aşısının tek seferlik olduğunu yazman ya cehaletini ya da algı yaratma çabanı gösterir. Avrupa da başata ingiltere ve fransa olmak üzere soğuk zincir oluşturma girşimlerini başlattıkları şu ortamda senin buna ihtiycaç bile olmayacak demen ,ne bileyim Neyse Bir kağıdı sadece defter değerne bakarak alıyorsan o da ayrı bir komedi. O zaman pd/dd yıllardır 0,30 ve 0,40 larda olan banka kağıtları sana göre deli potansiyele sahip. Neyse Bu kadar yazı yazmakla seniin yazını önemsemiş gibi oldum ama işin aslı, senin gibi algı yaratma peşinde olanlara çok yüzeysel bir cevap verme ihtiyacı hissediyorum böyle olunca.Çünkü şu aşı olayını sana detaylarıyla anlatsam dumur olacaksın belli ki. Ha bir de kar marjı düşük demişssin . Yani ne bileyim artık bende söz bitti . ) Son olarak da satmayan pişman olacak deyip de yazının sonuna yatırım tavsiyesi değildir demen seni kurtarmaz bunu bilesin !!! Sonra yandım Allah dersin mahkemeye çağırdıklarında haberin olsun...
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Hayrini goresin insallah.sagolasin temennilerin icin👍
    Kemal bey sattınızmı hisseleri?

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Kemal bey sattınızmı hisseleri?
    Hayir kardesim.henuz erken.marta dusunuyorum

6. Sizce bu bir silkelememiydi. 5 kez devre kestirdiler brüte girsin diye.düşünceleriniz nedir arkadaşlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mozbilgic Yazıyı Oku
    Sizce bu bir silkelememiydi. 5 kez devre kestirdiler brüte girsin diye.düşünceleriniz nedir arkadaşlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sebep basit yarın düşüşün devam etmesini sağlamak için 9.59 da GAP var

8. Benimki kardeşçe bir tavsiye idi.

Aşı taşıması için sadece pfizer aşısı -70 derece istiyor. Diğer modena aşısı veya Çin aşısında böyle bir durum yok.
    Diğer aşılar için ilaç firmalarının da zaten hali hazırda elinde olan Safkar soğutuculu araçlar bu talebi karşılayabilecek durumda. Ekstra bir talep yaratmayacak.

Safkar gıda ve ilaç sanayiine soğutucu alanında zaten lider satıcı yıllardan beri. Mart'tan beri haftasonları çalışmanın sebebi bu soğutucu cihazlardı.
    Çağ mı atlattı şirkete hayır. Dönemsel ciro artışı sağladı.
    Peki bu soğutucu ürünleri peynir ekmek mi? Değil. Alan 10 sene kullanıyor.

Grip aşısının ne alakası var.!!! Grip aşısı için -70 gerekmiyor.
    İlaç firmaları zaten soğutuculu araçlara sahip. En fazla alacağı 3-5 ilave araç olur.
    Aç faaliyet raporunu oku. Kaç tane soğutucu satmış. kaç TL.
    Böldüğünde ortalama bir soğutucu cihazın satış fiyatını bulacaksın.
    O soğutucunun hepsi kar olsa kaç para eder.

Banka muhabettine cevap bile vermeyeceğim.
    Ama herhangi bir fiyat tespit raporunu aç fiyat hesaplarlarken ne kullanıyor bir bak.
    Bugünkü özkaynak değerine 5 yıl edeceği karı ekler. Faiz oranı ile bugünkü değerine indirger.

Kod:
    Çünkü şu aşı olayını sana detaylarıyla anlatsam dumur olacaksın belli ki.
    Lütfen müsait olduğunda dumura uğrat beni. Hatta hepimizi dumura uğrat.

Kod:
    Ha bir de kar marjı düşük demişssin . Yani ne bileyim artık bende söz bitti .
    Safkar'ın kar marjı şirket satınalması yaptığı yıl dışında %10'u görmedi hiçbir tarihte.
    Kar Marjı = Net dönem karı/Hasılat 'tır.

Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    nereden baksan içi boş bir yorum kusura bakma . Ayrıca manipluasyon yapıyorsun o da bir suç teşkil ediyor. İsteyen spk'ya şikayet etsin demişssin de bu cahilce özgüveninin ağır yaptırımları olur olası bir şikayette haberin olsun. Kuru buz olayına girmişssin gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Aşı olayını tek seferlik bir ihtiyaç olduğunu ve bu sebepten dolayı soğutucu talebi olmayacağını yazmışssın. Yapılacak aşının etksinin ne kadar süreceğini ve ikinci ve hatta üçüncü aşılamanın gerekebileceğini tüm bilim adamları ve doktorlar ava zavaz bağıırken senin bunu tek seferlik ilan etmen çok komik olmuş. Grip aşıs bile her sene yapılması gerekirken tüm dünyayı esir almış bir virüsün aşısının tek seferlik olduğunu yazman ya cehaletini ya da algı yaratma çabanı gösterir. Avrupa da başata ingiltere ve fransa olmak üzere soğuk zincir oluşturma girşimlerini başlattıkları şu ortamda senin buna ihtiycaç bile olmayacak demen ,ne bileyim Neyse Bir kağıdı sadece defter değerne bakarak alıyorsan o da ayrı bir komedi. O zaman pd/dd yıllardır 0,30 ve 0,40 larda olan banka kağıtları sana göre deli potansiyele sahip. Neyse Bu kadar yazı yazmakla seniin yazını önemsemiş gibi oldum ama işin aslı, senin gibi algı yaratma peşinde olanlara çok yüzeysel bir cevap verme ihtiyacı hissediyorum böyle olunca.Çünkü şu aşı olayını sana detaylarıyla anlatsam dumur olacaksın belli ki. Ha bir de kar marjı düşük demişssin . Yani ne bileyim artık bende söz bitti . ) Son olarak da satmayan pişman olacak deyip de yazının sonuna yatırım tavsiyesi değildir demen seni kurtarmaz bunu bilesin !!! Sonra yandım Allah dersin mahkemeye çağırdıklarında haberin olsun...

Sayfa 753/773 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •