Sayfa 736/773 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Ziraat info pazartesinden beri cok hareketli idi.anlamaliydik.is isten gecti.ky ya verdiler

2. Birileri günlük oynuyor sayın kemal41. Bırakın oynasınlar eğlensinler

3.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Birileri günlük oynuyor sayın kemal41. Bırakın oynasınlar eğlensinler
    Ne diyeyim ki.haklisiniz.yazik ky ya reklami duyan gelmis.bir haftadir 2 3 kurum boşalttı malı.marj bir haftadir 25 30 pip leri gördü.investingte yaziyorum.buyrun gelin 👍

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Klima işi safkr in

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    her yere klıma takan bence tek fırma...........cok detaylı ıncelemek gerek.........

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Birileri günlük oynuyor sayın kemal41. Bırakın oynasınlar eğlensinler
    Sayin andrei28 ne dersiniz haftaya 460 530 yolculugu baslar mi.Yeni zirveler.bu rakamlar arasi cok ky terste kaldi.kuvvetle muhtemel o rakamlari goren cikmak isteyecektir.umarim kimse zarar etmez.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayin andrei28 ne dersiniz haftaya 460 530 yolculugu baslar mi.Yeni zirveler.bu rakamlar arasi cok ky terste kaldi.kuvvetle muhtemel o rakamlari goren cikmak isteyecektir.umarim kimse zarar etmez.ytd
    Dün satanlar dan biriydim brksn aldık karına verdik döndük yine safkr aldık. O kadar inanıyorum ben voltalite yüksek olacak haftaya

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayın kemal41 daha önce de söylemiştim günlük bakmıyorum olaya. Ana hergün mutlaka ne olmuş ne bitmiş bakarım.
    Otkar’ın alacağı her otobüs minibüs ihalesi safkar’a yarayacaktır.
    Ayrıca metro ihalelerinden de Yılsonuna kadar sonuçlar bekliyorum.
    Kısmet artık. İnş yanılmayız.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Sayın kemal41 daha önce de söylemiştim günlük bakmıyorum olaya. Ana hergün mutlaka ne olmuş ne bitmiş bakarım.
    Otkar’ın alacağı her otobüs minibüs ihalesi safkar’a yarayacaktır.
    Ayrıca metro ihalelerinden de Yılsonuna kadar sonuçlar bekliyorum.
    Kısmet artık. İnş yanılmayız.
    Bence yanilmazsin👍 ayrica dun aksam karsan ihaleyi alamamis onun haberi dustu .otokar ile birlikte biraksiyon yasariz sanki biraz.ytd

Sayfa 736/773 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •