Special Days Image
Sayfa 523/773 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Şu ele verme işini bi bıraksalar hisse gidecek te bugün de yüzde beşi görünce el frenini çektiler yine bırakın gitsin hisse satanı toplayın ki toplama olsun bırakın toplamayı satıyorsunuz sonra kimse bakmıyor hisseye yatırım tavsiyesi değildir. ..

2. Bu hareketler bi kaç gün daha devam ederse çok hisse değişimi olacak arada küçük yatırımcı da gidiyor sıkıntı orada yine diyorum inşallah patron toplamıyordur işyatırım dan çünkü fırsatını bulduğunda yine 2 milyon satar hisse 2 sene daha geri gider önceki satışından yeni şirket aldı karı böylece cebe indirdi benim gibilerde bekliyor yatırım tavsiyesi değildir...

3. Diğer site ağlama duvarı yine bugün dünün iki katı hacim var şimdiden dünden farkı bugün yine kuşlu siteden öneriyle küçük yatırımcı almış ve her zaman ki spek yüzde 5 i görünce ele verdi 1.7-1.73 aralığında millete verdiler hep aynı senaryo yazık çok yazık yatırım tavsiyesi değildir...

4. Takılmışlar bir bayana

5. Bu hacmi acaba hangi kurumlar yaptı . Umarım alsat dan ibaret değildir.aksama gorecez

6. Benim tahminin küçük yatırımcının sattığını yine işyatırım yapı kredi halk yarım aldı meksa göstermelik ufak aldı aldığından çok sattı gedikte aynı dediğin gibi akşama göreceğiz sadece tahmin yatırım tavsiyesi değildir...

7. Seans bitene kadar ki tahmini mi de söyleyeyim öğleden sonra bunun yarısı kadar hacim olur en fazla çünkü satan küçük yatırımcının hissesini alırlar kendi aralarında top çevirnezler huyları bu inşallah yanılırım da yüzde 10 artı kapatır yatırım tavsiyesi değildir...

8. Ne ictiysen bana da ver kardeş.yuzde 10 mu.😂😂😂😂😂😂

Sayfa 523/773 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •