Sayfa 387/773 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. ikili dip 1.45 diyen acemi keşke grafiği tam yapsa id 1.90 direnci kırılma ile ne olurı belirtmemiş grafği gördüm acemice

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    ikili dip 1.45 diyen acemi keşke grafiği tam yapsa id 1.90 direnci kırılma ile ne olurı belirtmemiş grafği gördüm acemice
    Herşey yalan yanlis da olsa ortada bir gerçek var ha bire dusuyoruz.

3. Uyurken yataktan düşme hisse yaratıyor.tek fark gözümüz açık

4. doğru tabiki grafikler yalan fiyat gerçektir bu arada safkar gibi şirketşer de grafik falan filan biraz kandırmaca teknik endeks 30 için doğru sonuç verir hatta orda bile 10 'nı geçemez tıkır tıkır işleyen

5. Bu resmin adı talandan gelen malı haraç mezat satmak.

6. Alış olmaya başlamış mavi sanki dünkü gibi sırf
    kirmizi satış gibi durmuyor

7. 6 milyon hissenin kendilerine düşen paylarını bi boşaltsınlar nasılsa bedava sıkıntı yok ben böyle bir patron görmedim her durumda hisse mi satılır sattırılır ya ne şeffaf ortalık ne oluyor bilmiyoruz gedik meksa bilmem ne satıyor acaba patron mu satıp sattırıyor küçük yatırımcı niye satsın zar zor birikimini buraya bağlamış her gün yüz bin hisse ile yüzde 4 düşüyor hisse kimse müdahale etmiyor illa taban mı olması gerekiyor bazen SPK nın da düzgün çalışmadığını düşünmeye başlayacağım bi hisse her gün mü düşer ya bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Alış olmaya başlamış mavi sanki dünkü gibi sırf
    kirmizi satış gibi durmuyor
    İşte sorun orada bu seviyelere boşuna mı indiriyor ky alsın diye. Malın büyüğünü gelen haberlerle sattılar bundan sonra beklenti yok tek çare ucuza kakalamak.

Sayfa 387/773 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •