Sayfa 395/773 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Tacirler dadandı hisseye....

2.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Katar ,safkar la ortaklık haberi gelse..
    Hisse nolur acaba...
    1.5xx iner

3. aracı kurumlara takılmayın bir önemi yok city deustche merill almadıysa yüklü şekilde ki bu aracılara bist 30 dışında gördüğümde bile inanmıyorum
    Türkiye 'ye mevzuatları açısından girmekte zorlanan fonlar gele gele safkr mı gelecek komik olmanın anlamı yok
    yabancının aldığı hisseler bellidir .

4. 1 senedir bu kağıtdayım tek gördüğüm şey kırmızı hiç bir şeye tepki vermeyen 1 sene boyunca ne tavan gördüm ne peş peşe yeşil sadece hüzün var. Bu süreç içinde sadece işkence gördüm karınıda istemiyorum zararı biraz geçsin satacam bir daha ismini cismini duymak istemiyorum. Lanet olsun getireceği kara.

5.  Alıntı Originally Posted by tekin67 Yazıyı Oku
    1 senedir bu kağıtdayım tek gördüğüm şey kırmızı hiç bir şeye tepki vermeyen 1 sene boyunca ne tavan gördüm ne peş peşe yeşil sadece hüzün var. Bu süreç içinde sadece işkence gördüm karınıda istemiyorum zararı biraz geçsin satacam bir daha ismini cismini duymak istemiyorum. Lanet olsun getireceği kara.
    4 TL olunca,ağlama ama

6.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    4 TL olunca,ağlama ama
    Parayı dolara atsaydım çoktan 4 ü geçmişti. Bunların tek beklentisi bir haber daha gelsin geride kalan malı da ky ye çakalım.

7. Burada yazan herkesin haklılık payı var katılıyorum. Tek çare beklemek.her olumlu haberin eksi etkisi olmasını anlamış değilim ama yakında onunda sebebini de öğreniriz Allah'ın İzni ile yatırım tavsiye değil

8. Piyasa nihayet yukarı yönde bir canlanmanın işaretlerini vermeye başladı. Bugün bir boğa formasyonu belirlendi.
    Turkishbulls yorumu.

Sayfa 395/773 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •