Sayfa 763/773 İlkİlk ... 263663713753761762763764765 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Fk düzene girmesi lazım ekranı bir iki yıl kapatmanın vakti geldi gibi artık farkli mallar toplanın zamanı geldi bana yıllık yüzde otuz marj yeter yilda otuz kalem malın ikisi bilemedin üçü hepsini karşılar borsa dipsiz bir kuyu patron istediği kadar satsın maliyeti yüksek olan arkadaşlara sabır diliyorum
    Hangi patron olsa satar sitemde problem var patrona değil sistem de niye satıyorsun diyen olmadığı sürece hadi sattın niye geri topluyorsun diyen yok
    Sipkekler oyunun bir parçası ama manipülasyon yapanlara ceza geldi mi arkadaşlar anapazardan al alt pazara geç sabret tekrar ana pazar Böyle baba Yiğitlerin sayısı iki elin parmaklarını geçmez

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Patronu bekliyoruz sattıklarını ne zaman geri alırsa bizde alırız.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Patronu bekliyoruz sattıklarını ne zaman geri alırsa bizde alırız.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Açıkçası partonlarin sira ile satisa koymalari ve bistin dusmesi nasil bir tesadüf ki sattiklari duzeyi artik goremez oldu.uzun suredir is kap inin da gelmemesi hissenin kendi haline bırakılması cok can sıkıcı.

4.  Alıntı Originally Posted by osman_3860 Yazıyı Oku
    Sattığı malları yerine koyacak bunu yapmaya da eli mahkum aksi olması taktirde ne olacağını herkes biliyor

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiçbir şey olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hiçbir şey olmaz.
    Sayın andrei 28 pozisyon kapatip beklemede misiniz.yoksa benim gibi hala hissede misiniz.guya uzun vadeciyiz.satmadik da durum da ortada.hayirlisi bakalim.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayın andrei 28 pozisyon kapatip beklemede misiniz.yoksa benim gibi hala hissede misiniz.guya uzun vadeciyiz.satmadik da durum da ortada.hayirlisi bakalim.
    Göz ucuyla takip ediyorum sayın kemal41. Uygun yerden maliyetlenmek istiyorum. Ancak halen düşündüğüm fiyatlara düşmedi.

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Göz ucuyla takip ediyorum sayın kemal41. Uygun yerden maliyetlenmek istiyorum. Ancak halen düşündüğüm fiyatlara düşmedi.
    2-4 arasini bekliyorum demeyin sakin😊

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    2-4 arasini bekliyorum demeyin sakin��
    Yok o seviyelere Abdi bey izin vermez zaten

Sayfa 763/773 İlkİlk ... 263663713753761762763764765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz