Sayfa 700/773 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Sagolasin hepimiz cok bekledik.yazdiklarinin tamamina katiliyorum.tek istegim hacimsiz ilerlemesi .tabiki bu dediklerim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sagolasin hepimiz cok bekledik.yazdiklarinin tamamina katiliyorum.tek istegim hacimsiz ilerlemesi .tabiki bu dediklerim yatirim tavsiyesi degildir.
    Sizi tanımıyorum ama verdiğiniz bilgilere güvenerek sabırla bekledim.teşekkürler....

3.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    O kadar laf attınız, o kadar çamur attınız, bi o kadar da hakaret ettiniz.
    Umarım söylediklerinizden utanç ve pişmanlık duyarsınız.
    Herkese bol kazançlar.
    Başta size ve kemal41 arkadaşımıza teşekkürler..Devamlı bilgi ve beklentileri paylaştınız..Umarım seyit kimya tarzı bir hareket görürüz.

4. Eminim hayrını görüyordur.
     Alıntı Originally Posted by M E R Yazıyı Oku
    Benden alan arkadaş hayrını görsün, hisseyi taşıyan arkadaşlara hayırlı kazançlar dileğiyle kalın sağlıkla...
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku
    Eminim hayrını görüyordur.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    öyle demeyin hepimiz insanız para gerekir ters bir şeyler olur,ben üzüldüm şahsen.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ana pazar yolcusu kalmasin demek geliyor icimden yahu.....
    Artık rahat rahat de hocam.

7.  Alıntı Originally Posted by Drkunduz Yazıyı Oku
    Başta size ve kemal41 arkadaşımıza teşekkürler..Devamlı bilgi ve beklentileri paylaştınız..Umarım seyit kimya tarzı bir hareket görürüz.
    seyit kimya nin anapazara geçişteki performansını inceledim az önce, çokta iç acıcı değil. Benim safkar dan beklentim daha yüksek açıkçası.YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by maktas82 Yazıyı Oku
    seyit kimya nin anapazara geçişteki performansını inceledim az önce, çokta iç acıcı değil. Benim safkar dan beklentim daha yüksek açıkçası.YTD.
    1 yıl önce 3.40 idi ve 15 küsürlere gitti..Halka arz fiyatının 10 katını gördü...Kastım daha çok bunun içindi..Dediğiniz gibi daha iyi performan sergilersek çok daha mutlu oluruz.

Sayfa 700/773 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •