Sayfa 462/773 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Yazdıklarım yatrım tavsiyesi olmamkla beraber karşılıklı gibi yapı kredi almış gedik vakıf iş garanti satmış.Hepsi ekip bunların.Genelde bu tür işlemlerde bir haber düşer.Alttan aldıklarını satıyorlar.Dua edelimde haber gelmesin.

2. Ancak ana tezimde halen devam ediyom.Burdakilerin zaten maliyeti yüksek.Buralardan küçük yatırımcı almazsa elleri mahkum götürecekler.Ancak yeni yatırımcılar gelirse işimiz zor.Sizin dediğiniz gibi tahta sahibi kimse ona sesleniyom:Bu şekilde bizden mal alamazsın.Ancak maliyetlerimize gelirse,kayıplarımızı biraz telafi etmeden mal satmayız.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Arkadaşlar bilanço açıklama tarihiyle ilgili bilgisi olan var mı.

4. Nasıl bir hesap içinde bunlar 1.92 yi bir türlü aşmak istemiyorlar arkadaş

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Nasıl bir hesap içinde bunlar 1.92 yi bir türlü aşmak istemiyorlar arkadaş
    Biraz iyimser bakayım pazartesi kap açıklaması yapar bilanço için tavan yapar kendinde inanmıyorum ama beklenti işte yatırım tavsiyesi değildir....

6. Yapsaydı %813kar açıkladığında yapardı.ben o gece sabaha kadar acaba tavan bir haftami sürer iki haftami hesabı yapıyordum sonuç ilk seansta eksiye gitti.millet deri ceket giyince bratt Pitt e dönüşüyor biz giyince çiçek Abbas oluyoruz yani

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Yapsaydı %813kar açıkladığında yapardı.ben o gece sabaha kadar acaba tavan bir haftami sürer iki haftami hesabı yapıyordum sonuç ilk seansta eksiye gitti.millet deri ceket giyince bratt Pitt e dönüşüyor biz giyince çiçek Abbas oluyoruz yani
    Benim ki temenni kardeş stres yapıp kafayı yemektense bu sefer umudum var yine çok yüksek kar açıklayacak gibi ve diğer kurumların elinde çok hisse var bu sefer birşeyler olacak gibi hissediyorum sadece his yatırım tavsiyesi değildir....

8. bilanço ile tekrar görüşmek üzre

Sayfa 462/773 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •