Sayfa 526/773 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bir senedir hiç bir olumlu habere tepki vermeyen bu sünepe kağıt taydım, hemen hemen kafa kafaya bu gün hepsini sattım. Nedeni ise 4 kasım da tek fiyat uygulamasına geçildiğinde kağıdın başına ne geleceği belli. Benim senaryom Rus çocukları 4 kasıma kadar sattıklarını satıp aşağılardan tekrar mal toplayacaklar ta ki ana pazar muhabbetine kadar.
    Kesinlikle YTD değil.

2. Birilerinin 68-73 le bir sıkıntısi var ama ne ?

3. O aralıkta hisse değişimine devam ediyorlar bence bakalım sonuç ne olacak gedik hisseden çıkmayı kafaya koymuş iş yatırım hisseye ne yapacak onu göreceğiz yatırım tavsiyesi değildir...

4. Vayyy kemal kardeş hâlâ safkar damisin..
    Allah sabır versin sana..
    İnşallah iyi fiyâtlara satarsın..
     Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Birilerinin 68-73 le bir sıkıntısi var ama ne ?

5. Burdayiz usdat serin serin bekliyoruz.disarisi sıcak dediler safkara sığındık
    .kapı dışardan kapandı.acamadim.
    .cok eskilerden 3-4 arkadaş daha var burda.
    Çok selam ederim.umarim sizlerde iyisinizdir.

6. ben izleyici konumundayım alıcı değilim bakıcıyım sadece
    isterse aya gitsin tek fiyat işlemde hisse almakta satmakta zordur eğer biraz yüklü alırsan patlarsın ama gip den çıkması yetmez artık banka kredi sorunsalı da var

7. Derler ki ; "İşin Allah'a kalmışsa , olmuş bil." Artık bu moddayim.

8. banka kredi sorunsalı da var .yoav bu nerden çıktı.ne ara kredi çekti.benm niye haberim yok. Hep senin yüzünden ali61 beni lafa tuttun.birde kredi borcu çıktı.ahanda fişkiya oturduk 😀

Sayfa 526/773 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •