Sayfa 671/773 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Arkadaslar isbankasindaki arkadas dediginiz PY . Alici gorunce satiyor tabii. Alici olmayinca elim sende varyasyonu ile gelenlere satarak yukari tasidilar. Sizin yabanci bildiginiz Yatfindeki mallar da patrona ait. Meksa 3 mio lotu basta yf olmak uzere isyat,alternatif alnus ve tacirlere dagitti. Onlarda 3.10-4 arasi KY ye satiyorlar..

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Arkadaslar isbankasindaki arkadas dediginiz PY . Alici gorunce satiyor tabii. Alici olmayinca elim sende varyasyonu ile gelenlere satarak yukari tasidilar. Sizin yabanci bildiginiz Yatfindeki mallar da patrona ait. Meksa 3 mio lotu basta yf olmak uzere isyat,alternatif alnus ve tacirlere dagitti. Onlarda 3.10-4 arasi KY ye satiyorlar..
    Bu ortamda bu kadar prim yapmis kaadi bu fiyatlardan ky nasil alir sn blackbull?

Mantikli mi soylediginiz simdi?

Bence dusuk fiyatlardan toplamis birileri kaattan cikiyor, sen misin satan buyur asagidan alayim diyor.

3.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Bu ortamda bu kadar prim yapmis kaadi bu fiyatlardan ky nasil alir sn blackbull?

Mantikli mi soylediginiz simdi?

Bence dusuk fiyatlardan toplamis birileri kaattan cikiyor, sen misin satan buyur asagidan alayim diyor.
    409 goren hisseyi 3.70 lerden herkes almaya calisir. Marjlara bakin. Simdi de 3.47 acti.Her ne ise ben tecrubeme dayanarak birseyler soyledim..

4. Gecmis olsun arkadaslar, kucagimiza birakti mali.

5. Dün ikinci seanstan beri birileri yangından mal kaçırır gibi alt kademelere satış koyuyor benim anlamadığım olay hisse ne kadar gitti devne kadar kar ettilerde satışa gectiler bakıyorsun hisse 4-5 kat gidiyor sonra başlıyor kar satislarina bu hisse de 2 senedir fazladır öyle bir korku var ki elinde kalacak sanki hemen satışa geçiyorlar nasıl gibten çıkacak merak ediyorum 1 ayda olan kar 3 günde eridi ortalama düştü kaç ay bekleyecek şimdi başvuru için nasıl bı şirket yönetimi var anlamadım hiç bir tepki olmaz mı ya bu düşüşün virüsle falan bı ilgisi de yok bana kalirsa bakalım ne olacak yatırım tavsiyesi değildir...

6. Çok anlamsız bir düşüş oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Çok anlamsız bir düşüş oldu.
    En iyisi biraz daha mal almak burdan.
    Sonra Genel Kurula kadar ekran kapatmak.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    En iyisi biraz daha mal almak burdan.
    Sonra Genel Kurula kadar ekran kapatmak.
    Yeniden mallanmak icin cok acele etmemk lazim sn Andrei28.

Sayfa 671/773 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •