Sayfa 101/717 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5732 madde; 801 - 808 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    ıhglm cıkmıyor derinlikte maden olarak gözüküyor
    Ben de onu diyorum işte. Onu IHLGM yaptırmaya gücüm yetmez mi diyon şimdi sen? Sana alkış Yaparsan sen yaparsın

Alıntı Originally Posted by endülüs Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum işte. Onu IHLGM yaptırmaya gücüm yetmez mi diyon şimdi sen? Sana alkış Yaparsan sen yaparsın
    malesef dostum adamların server a zor giriyoz zaten vpn yükleye yükleye bir hal oluyoruz bide o çıkmasın başımıza
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Yillardir biriktidigim lotcuklar bugun 0.77 ile elimden kayip gitti...Hepinize hayirli bol kazanclar..

4.  Alıntı Originally Posted by Aydos Yazıyı Oku
    Yillardir biriktidigim lotcuklar bugun 0.77 ile elimden kayip gitti...Hepinize hayirli bol kazanclar..
    Daha karpuz yiyeceydik

5.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Sayın Kartalgaga bu konuda net bir bilgim ve tecrübem yok. Ancak okuduklarımdan anladığım yapabilirler. Sahip olduğunuz hisselerle ilgili Takasbanktan bir işlem yaptırmanız gerekiyor. Bir çeşit bloke etmek gibi ama işlem neydi hatırlamıyorum. Bu durumda hisselerinizi kullanamazlar ancak siz de anlık olarak satış yapmak isterseniz sıkıntı oluyor. Öncesinde blokajı kaldırmanız lazım diye hatırlıyorum.

Yarım yamalak bildiğim için bu yazdıklarımı ciddiye almayınız ama araştırmanıza yardımcı olabilir.
    En güzeli aracı kuruma sormak.
    Saygılar.
    Sayın Osmanlı,verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim..Saygı bizden..Selamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Teknik açıdan İHLAS kritik noktada. Bilanço öncesi bakalım durum nasıl olacak? İHLAS HOl'un sağlam durması önemli. 66 veya üstü iyi olur.
    Üstad portföyü bayağı çeşitlendirdin galiba... Ama hepsi de benim gibi İhlas üzerine... Yarın ihale başvurusu için son gün deniyor... Bu konu hakkında bilgin var mı... Benim bu ihale işlerine karşı fobim var... Sankodan dolayı...

7.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sayın Osmanlı,verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim..Saygı bizden..Selamlar..
    Rica ederim.

Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Üstad portföyü bayağı çeşitlendirdin galiba... Ama hepsi de benim gibi İhlas üzerine... Yarın ihale başvurusu için son gün deniyor... Bu konu hakkında bilgin var mı... Benim bu ihale işlerine karşı fobim var... Sankodan dolayı...
    Sonuçta hepsini takip ediyorum. O sebeple de dikkatimi çeken yerleri yazıyorum. Derinlik iyi olunca bunlarda işlem yapmak daha kolay oluyor.

Dünkü takas yorumumu bugün biraz daha ileri taşıyacağım. Bugün alıcı tarafı iyi görünüyor. Yarın güzel bir hareket yapacağını umuyorum. Yalnız bana göre %3-5 yaptığında da hareket güzel harekettir. Sonuçta bir günlük hareket. İnşallah tüm grubu taşır.

İhale konusunda ben de sizin kadar biliyorum. Bu kadar laf ve imzadan sonra bir başvuru yaparlar artık!
    İHLAs açısından teknik kritik bir noktada.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Rica ederim.

Sonuçta hepsini takip ediyorum. O sebeple de dikkatimi çeken yerleri yazıyorum. Derinlik iyi olunca bunlarda işlem yapmak daha kolay oluyor.

Dünkü takas yorumumu bugün biraz daha ileri taşıyacağım. Bugün alıcı tarafı iyi görünüyor. Yarın güzel bir hareket yapacağını umuyorum. Yalnız bana göre %3-5 yaptığında da hareket güzel harekettir. Sonuçta bir günlük hareket. İnşallah tüm grubu taşır.

İhale konusunda ben de sizin kadar biliyorum. Bu kadar laf ve imzadan sonra bir başvuru yaparlar artık!
    İHLAs açısından teknik kritik bir noktada.
    Teşekkürler... Direnç ve destekleri de paylaşır mısın üstadım...

Sayfa 101/717 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •