Sayfa 149/717 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmış 1 kademe en az bin tl demek istedim ..Yanlış yazmışım... Özür.. biz kimiz ki... Marabayiz..asla ytd.

ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Omar6666 kademe lütfen 58-60 arasi. Acil

3. A

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kenan_ozdamar Yazıyı Oku
    A

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sağol kenan bey, arada böyle paylasimlar güzel, ihevadan çıktım, 3 bin aldım. Şimdi yarına ihyaydan daha güzel yerden almak nasıp olursa ..0.61 de mal çoğalmaya başlamış 0.60 kırmasi yakın gibi bistteki eksi artarsa.. artık saat 15:30 dan sonra yön belli olur gibi ne derdiniz.asla ytd.deli saçması, hayalci.

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Sağol kenan bey, arada böyle paylasimlar güzel, ihevadan çıktım, 3 bin aldım. Şimdi yarına ihyaydan daha güzel yerden almak nasıp olursa ..0.61 de mal çoğalmaya başlamış 0.60 kırmasi yakın gibi bistteki eksi artarsa.. artık saat 15:30 dan sonra yön belli olur gibi ne derdiniz.asla ytd.deli saçması, hayalci.
    dikkat et malı sana 63-64'den kitlemesinler

6.  Alıntı Originally Posted by ihyay Yazıyı Oku
    dikkat et malı sana 63-64'den kitlemesinler
    Başka hisse mi yok yeterki çıksın sen kazan... Ben kaybedeyim .. Yarın belki ben mutlu olurum ihlas kirarsa 0.59 buda kırar . 15:30 da yöne bak.asla ytd

7.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Omar6666 kademe lütfen 58-60 arasi. Acil
    Tarkan kardeşim, belli ki borsa işlerinde acemisin, yanlış anlama bunu hakaret etmek maksadıyla yazmıyorum, borsa alemi senin o twitter'da takip ettiğin palavracılar gibi her dk. al sat yapılan bir ortam değildir. 1-2 kademe kar zarar için de uğraşmaya değecek bir yer asla değildir, zaten portföyüne bak bugün aldığını yarın verirsin, iyisi mi sen bi kağıt al şöyle 1-2 sene bi bekle bakalım neler olacak, ya da sağlam bi tahta bul 10-15 sene her ay düzenli topla bak ne kadar kazanacaksın, 3-5 kademe için çektiğin strese değmez, söylediğin işlemleri gerçekten yapıyorsan parana yazık ediyorsun. Bu borsader nicki öyle 1 günde olmadı biz de az derbeder olmadık bu yollarda, ama artık 3-5 kademeyi bırak inan 20 kademe için bile risk almam akşama bi haber düşse ne yapacaksın nerden alacaksın? Yok illa trade edeceğim diyorsan garan dururken ihyay'da ne işin var?

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by borsader Yazıyı Oku
    Tarkan kardeşim, belli ki borsa işlerinde acemisin, yanlış anlama bunu hakaret etmek maksadıyla yazmıyorum, borsa alemi senin o twitter'da takip ettiğin palavracılar gibi her dk. al sat yapılan bir ortam değildir. 1-2 kademe kar zarar için de uğraşmaya değecek bir yer asla değildir, zaten portföyüne bak bugün aldığını yarın verirsin, iyisi mi sen bi kağıt al şöyle 1-2 sene bi bekle bakalım neler olacak, ya da sağlam bi tahta bul 10-15 sene her ay düzenli topla bak ne kadar kazanacaksın, 3-5 kademe için çektiğin strese değmez, söylediğin işlemleri gerçekten yapıyorsan parana yazık ediyorsun. Bu borsader nicki öyle 1 günde olmadı biz de az derbeder olmadık bu yollarda, ama artık 3-5 kademeyi bırak inan 20 kademe için bile risk almam akşama bi haber düşse ne yapacaksın nerden alacaksın? Yok illa trade edeceğim diyorsan garan dururken ihyay'da ne işin var?

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    azına sağlık diyorum diyorum ama dinletemedim 1 ay 6 ay bekle 1 yıl bekle al satla bir yere varamazsın. kazanıyorsan ne ala sana tebrik ederim ama bir gün gelir hiç birine yetişemezsin
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 149/717 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •