Sayfa 236/717 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by haksev65 Yazıyı Oku
    Gardaslar nolacak bu pis hisse
    İyisimi sen bu hisseden başka bir temiz hisseye geç kafanı takma.

2. Bu İhlas medya grubu şirket hisselerindeki hareketlik neden acaba?
    Gazete ile televizyon kanalı satışı veya ihgzt ile İhyay ın topyekün satışı söz konusu olabilir mi?

3. yayından atak bekliyorum

4. Çok uğraşıyor ama kimseden mal çıkmıyor.. Ihgzt de yuzde yuz karı kaçırdık bakalım buda ona yaklaşabılecekmı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Çok uğraşıyor ama kimseden mal çıkmıyor.. Ihgzt de yuzde yuz karı kaçırdık bakalım buda ona yaklaşabılecekmı...
    Genelde korele hareket ediyorlardı ancak gzt ayrıştı. İki ihtimal var; ya biz gzt'ye yanaşacağız yada gzt bize

6. Aylık ta buralarda kapatirsa 12 aydır ilk kez macd pozitif bölgede hacim destekli kesiyor. Ayni zamanda RSI da 70 üzerinde. Ytd.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gzte de nevar neyok topladılar gıbı 2 üstüne atar yerleşirse diğerlerinıde ateşler...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Taban yapacak bu zalımlar..

Sayfa 236/717 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •