Sayfa 256/717 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. lgi:24.10.2019 Tarihli Başvurunuz

İlgi’de kayıtlı başvurunuzda özetle; İhlas Yayın Holding A.Ş. pay piyasasındaki fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin şikayetleriniz belirtilmekte olup inceleme yapılması talep edilmektedir.

İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

2. Ben bunlara Bu yüzden Su katılmamış diyorum

3. İnşallah yayında güzel günler görürüz diyorum
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Aynı nitelikte çok sayıda şirketi ayrı ayrı borsaya açarak, çok sayıda kulvarda atı akıp Üsküdarı geçme olaylar hep. Ve bunun içinde Sürekli şirketler arası veya şirketlerle kişiler arası şirket hisseletini çevirme işleri... Ali nin külahı veliye, Velinin külahı Selamiye, Selaminin külahı Ali’ye... Alavere dalavere...

Halka açık şirketlerin bedelliden 1.00 aldığı grup şirketlerinin hisselerini 0.70 lerden zararına birilerine satmalar.
    Birilerinin bedelliden 1.00 aldığı grup şirketlerinin hisselerini yüksekten (1.08-200 bandında) borsada halka açık şirketlere aldırıp halka açık şirketleri zarara uğratma, birilerine kazandırmalar...
    Ne de olsa çok ulvi bşr felsefe onlara rehberlik ediyor; Atı alan üsküdarı gecer... Yola devam...
    İhyay ve ihgzt nin iki ayrı şirket olarak borsada varoluşun anlamı nedir? Tarihleri boyunca borsada ne gibi bir karlılıkları veya büyümeleri olmuş? Yatırımcıya kar mi dağıtmışlar?
    İçık sayıda şirketle borsada olma sadece çok satıda lot çok sayıda kulvarda yatırımcılarla oyun olayı değil mi hersey?

5. Bu işin altından kesin bir bıtyenığı çıkacak, darısı ıhyay ın başına...yayında gazete gıbı surprız yapıp kar açıklarmı..
    Son düzenleme : kwon3; 11-11-2019 saat: 14:44.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. En dandiği de bu çıktı, neredeyse butun grup kar açıklamış...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Yeşiller ile kırmızılar arasında benzerlik yok mu?

YTD

8. musasow1907 musasow1907 is offline
    Yeni Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    29

Yeşiller ile kırmızılar arasında benzerlik yok mu?
    Arkadaşım Fark Olsa ne Yazar Olmasa

Bak sabah 0,80 lerde uğraştı Sonra ne olduysa 0,86 Gördü

Şİmdi 0,82 Aşağı Çalışıyor

O yüzden sarı Kırmızı Çizgi Hiç Farketmez

Sadece GALATASARAY CİM BOM BOM

Sayfa 256/717 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz