Sayfa 267/717 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Muhtemelen patron satıyor. Akşama kapa düşer.denizin mali bitti. Eğer ziraat yarin satışa devam ederse sikinti

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Resmen halka arz
     Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Muhtemelen patron satıyor. Akşama kapa düşer.denizin mali bitti. Eğer ziraat yarin satışa devam ederse sikinti

3. Son takas verilerini içeren görüntü varsa atarmınız

4. Patronun kağıdı ziraatte saklı olabilir. Son veriye göre ozaman 40 milyon işyatırımda oldu sanırım

5. Son zamanlar İhgzt ve ihyay hisseleri görünen bir neden olmadan, hisselerde büyük yükseliş hareketleri oldu. Bunu destekleyen önemli bir şirket karşılığı ve büyümesi de yok. Bu fiyatlandırmaları temel veriler karşılamıyor. İhgzt ve İhyay ın satılması mı düşünülüyor acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by POYRAZMARKET Yazıyı Oku
    İHYAY'ın takasında ziraatten sonra en çok lotu olan Deniz yatırım ( 39 milyon 500 bin ) bugün tamı tamına 34 milyon 500 bin lot sattı. Ziraat de 12 milyon sattı. Alanlardan dişe dokunur bir tek işyarırım var (11 milyon). İşimiz zor
    Bu tahtada dönenlere akıl sır ermez ama ben izlerken de bir iki kez sövmek dışında bir şey yapmadım. Bu tahtada kademelerde dönen işlemler birilerinin bilinçli ve maksatlı olarak yaptığı işlemler olmaktan öteye gitmedi benim mantığıma göre.

Ne kadar hacim yapıp ne kadar mal verirlerse versinler benden alacakları içtiğim çayın çöpü olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Bence holdingi fıyatlayacaklar nominalin ustune çekmek ilk hedefleri gıbı geliyor bana, şu meclisten çıkacak yasayla ilgili magdurlara hısse verilip davaların düşmesini konusu var malum bunun içinde holdingi fıyatlayıp yukarı çekecekler... Tabıkı tahmin ne olur kimse bılemez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 267/717 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •