Sayfa 298/717 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. beklenen sorunun cevabı ......... yeni sorunun cevabı yarından sonra ne olur.... yavrular mutlu edecek mi güvenenleri ..

2. yarın açılış nasıl olacak bilgisi olan varmı

3. Elimde bir miktar IHYAY hissesi var. İş bankasında bulunuyor hisselerim. Bedelli yapılmış sanırım. Ne yapmam lazım ve nasıl yapacağım konusunda bilgilendirirseniz sevinirim...

POCOPHONE F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by 15225215 Yazıyı Oku
    Elimde bir miktar IHYAY hissesi var. İş bankasında bulunuyor hisselerim. Bedelli yapılmış sanırım. Ne yapmam lazım ve nasıl yapacağım konusunda bilgilendirirseniz sevinirim...

Eğer bedelliye katılmayı düşünmüyorsanız 28 ağustos seans sonuna kadar hesabınızda görünen ihyay.r (rüçhanları) satmanız gerekmektedir.

Yok bedelliye katılmayı düşünüyorsanız o zaman da her 1 lot ihyay için 1.25 TL parayı hesabınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bunda da son tarih 3 eylül.

Tarihlerde yanlışlık var ise diğer arkadaşlar düzeltsin lütfen. YTD

5. Bugün hisse neden 1.20 den işlem görüyor? Bu konuda uzman bir arkadaş bilgilendirirse memnun oluruz.

6. Elinde hisse bulunduranlar, mevcut hissesinin %25 kadarını rüçhan hakkı olarak 1.00 TL nominal değerden alınıyor, diye biliyorum. Yani elinde 100 hisse olan, 25 hisseyi 1.00 Tl nominal değerden almış olacak. Daha iyi bilenler açıklama yaparsa çok yaralı olur.

7.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Eğer bedelliye katılmayı düşünmüyorsanız 28 ağustos seans sonuna kadar hesabınızda görünen ihyay.r (rüçhanları) satmanız gerekmektedir.

Yok bedelliye katılmayı düşünüyorsanız o zaman da her 1 lot ihyay için 1.25 TL parayı hesabınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bunda da son tarih 3 eylül.

Tarihlerde yanlışlık var ise diğer arkadaşlar düzeltsin lütfen. YTD
    Hesapta para bulundurursam otomatik olarak mı katılacam bedelliye. Yoksa ben mi alacam rüçhanları orasını anlamadım...

8. Eğer hısseyı 1 tl nin altına basarlarsa kimse bedellıye katılmaz ve ıstedıklerı hedefe ulaşamazlar ben özellikle rüçhanlar da guzel potansiyel görüyorum ellerı mahkum gıbı bır durum var.. Umarım yanılmayız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 298/717 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •