Sayfa 299/717 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by 15225215 Yazıyı Oku
    Hesapta para bulundurursam otomatik olarak mı katılacam bedelliye. Yoksa ben mi alacam rüçhanları orasını anlamadım...

POCOPHONE F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliye katılmak istemiyor isen hesabına yatan rüçhanları 28 ağustos seans sonuna kadar satman gerekiyor.

Ben bedelliye katılmak istiyorum derseniz hesabınıza yatan ihyay.r lere dokunmayacaksınız. 3 eylül de seans sonuna kadar hesabınızda bedelli de payınıza düşeni karşılayacak para var ise otomatik olarak hesabınızdan çekilir ve karşılığında ihyay.e hissesi hesabınıza geçer.

Ayrıca konu ile ilgili aracı kurum danışmanınızla görüşüp en doğru bilgiyi alabilir katılıp katılmamak konusunda kendisine talimat verebilirsiniz.

ihyay %125 bedelli yapacak.

örneğin bedelli bölündüğü için elinde 1000 lot ihyay.e hissesi olan bir kişinin hesabına bugün seans başında 1000 lot da ihyay.r (rüçhan) yatırıldı. bedelliye katılmak isteyen kişi elinde ki her 1000 lot ihyay için 1250 TL verip karşılığında da 1250 lot ihyay hissesi alacak.

2.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Bedelliye katılmak istemiyor isen hesabına yatan rüçhanları 28 ağustos seans sonuna kadar satman gerekiyor.

Ben bedelliye katılmak istiyorum derseniz hesabınıza yatan ihyay.r lere dokunmayacaksınız. 3 eylül de seans sonuna kadar hesabınızda bedelli de payınıza düşeni karşılayacak para var ise otomatik olarak hesabınızdan çekilir ve karşılığında ihyay.e hissesi hesabınıza geçer.

Ayrıca konu ile ilgili aracı kurum danışmanınızla görüşüp en doğru bilgiyi alabilir katılıp katılmamak konusunda kendisine talimat verebilirsiniz.

ihyay %125 bedelli yapacak.

örneğin bedelli bölündüğü için elinde 1000 lot ihyay.e hissesi olan bir kişinin hesabına bugün seans başında 1000 lot da ihyay.r (rüçhan) yatırıldı. bedelliye katılmak isteyen kişi elinde ki her 1000 lot ihyay için 1250 TL verip karşılığında da 1250 lot ihyay hissesi alacak.
    Hocam çok teşekkür ederim...

3. Rüçhanları kaldırmak çok daha kolay ve malıyetsiz, dıkkat çekmek istıyorlarsa önce orayı kaldırmaları gerekir diyor mantığım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by 15225215 Yazıyı Oku
    Hocam çok teşekkür ederim...

Rica ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Rüçhanları kaldırmak çok daha kolay ve malıyetsiz, dıkkat çekmek istıyorlarsa önce orayı kaldırmaları gerekir diyor mantığım...
    Sayın know haklısınız bir çok bedelli yapan hissede rüçhanlarda sert hareketler oluyor ama iş iblisin hisselerine gelince öngörmek zor.Yine de ekranı sürekli takip etmek gerekiyor dün ihyay.R 0.15 e kadar düşüp 0.30 ile kapattı.

İhlas holdinigin bedelliden kalan payları alım taahhüdü var ben de seve seve rüçhanları mı onlara vereceğim... Alıp tepe tepe kullansınlar, denk getirebilirsem ana tahtadan 1,20 altında ufak ufak alırım.

Gün sonu ihyay ve ihyay.r nin akd lerini atabilecek arkadaş var ise çok makbule geçer.
    Bedelli yapan bir çok şirketin tahtasında var olan A1 denen tahta manipülatörü a.kurum buraya da dadanmış mı acaba.
    Yatırım tavsiyesi barındırmaz.

6. 33 kalkıyor....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Sayın know haklısınız bir çok bedelli yapan hissede rüçhanlarda sert hareketler oluyor ama iş iblisin hisselerine gelince öngörmek zor.Yine de ekranı sürekli takip etmek gerekiyor dün ihyay.R 0.15 e kadar düşüp 0.30 ile kapattı.

İhlas holdinigin bedelliden kalan payları alım taahhüdü var ben de seve seve rüçhanları mı onlara vereceğim... Alıp tepe tepe kullansınlar, denk getirebilirsem ana tahtadan 1,20 altında ufak ufak alırım.

Gün sonu ihyay ve ihyay.r nin akd lerini atabilecek arkadaş var ise çok makbule geçer.
    Bedelli yapan bir çok şirketin tahtasında var olan A1 denen tahta manipülatörü a.kurum buraya da dadanmış mı acaba.
    Yatırım tavsiyesi barındırmaz.
    Olmazmı dostum, bugun en buyuk alıcı A1 gözüküyor.. 4,5 mılyon cıvarı..

8. Çiziyorlar...... Tatarrrrrrrrrrrrr.. Nerdesınnnn..

Sayfa 299/717 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •