Sayfa 300/717 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Dikkat edın arkadaşlar bu karektersızler butun tahtalarında mal satıyorlar.. Ne yapacakları bellı olmaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Önümüzdeki günler umarım İhyay tahtası için inşallah olumlu ve güzel seansları yaşatır bizlere
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bağlı ortalıklarımızdan TGRT Haber TV A.Ş.'nin Yönetim kurulu, bugün yapmış olduğu toplantıda özvarlığını güçlendirmek için mevcut sermayesini 35.000.000 TL artırmaya karar vermiştir. Söz konusu sermaye artırımına, Şirketimiz hissesi oranında katılacaktır......

Yukarıda ki açıklamayı iyi okuyun ve Türkleri Borsa yoluyla nasıl YOLDUKLARINI Görün...

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bağlı ortalıklarımızdan TGRT Haber TV A.Ş.'nin Yönetim kurulu, bugün yapmış olduğu toplantıda özvarlığını güçlendirmek için mevcut sermayesini 35.000.000 TL artırmaya karar vermiştir. Söz konusu sermaye artırımına, Şirketimiz hissesi oranında katılacaktır......

Yukarıda ki açıklamayı iyi okuyun ve Türkleri Borsa yoluyla nasıl YOLDUKLARINI Görün...
    Bu konuda haklısınız hele ki mücahit ören gibi zihniyete sahip olup 3-5 şirketini borsaya kote etmiş olanlar. Bedelli sermaye artışları ile topladıkları paraları hiç edip kişisel servetlerini arttırarak saltanat sürüyorlar.

Bir hafta kadar önce de halka arz edilecek olan iha nın arz dan önce sermayesini arttırma kararı almışlardı. İha nın mevcut sermayesi 14 milyon doğal olarak arz öncesi sermayesini arttırarak piyasaya daha fazla lot sürecekler böylece olur da bir manipülatif yükselişlerde daha büyük vurgun şansları olacak. Senelerdir hisselerinde binlerce mağdur oluştu bir çok kişinin parası pul değerine indi. Özellikle ihlas holding hissesinde. Ama dünya bunlara da kalmaz Azrail bir gün onun da kapısını çalacak aldıkları onca ah ile elbet İlahi adalet önünde hakkettikleri ile muamele edilecekler.

TGRT haber TV A.Ş. nin %99 dan fazlası ihyay a ait.
    İHA nın %75 i ihyay, %25 ihgzt ye ait.

5. Arkadaşlar Sermaye Artırımı ile ilgili olarak Sermaye Artırımından Elde Edilecek - Edilen Fonun Kullanımına İlişkin Raporu okursanız yapılacak sermaye artırımının % 30 luk kısmı olan 75 Milyon liralık kısmın Bağlı ortaklıkların sermaye artırımları için ayrılması planlanan miktar olduğunu görürsünüz.
    Yani Sermaye artırımına izin verilirken bu durum bilinerek izin verildi. Kap haberlerini takip ettiğinizde bu durumun olacağını bilmeniz lazım.

Şu linkten Kap bildirimi ekindeki PDF dosyada gerekli olan rapora ulaşabilirsiniz
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/856511

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Bu konuda haklısınız hele ki mücahit ören gibi zihniyete sahip olup 3-5 şirketini borsaya kote etmiş olanlar. Bedelli sermaye artışları ile topladıkları paraları hiç edip kişisel servetlerini arttırarak saltanat sürüyorlar.

Bir hafta kadar önce de halka arz edilecek olan iha nın arz dan önce sermayesini arttırma kararı almışlardı. İha nın mevcut sermayesi 14 milyon doğal olarak arz öncesi sermayesini arttırarak piyasaya daha fazla lot sürecekler böylece olur da bir manipülatif yükselişlerde daha büyük vurgun şansları olacak. Senelerdir hisselerinde binlerce mağdur oluştu bir çok kişinin parası pul değerine indi. Özellikle ihlas holding hissesinde. Ama dünya bunlara da kalmaz Azrail bir gün onun da kapısını çalacak aldıkları onca ah ile elbet İlahi adalet önünde hakkettikleri ile muamele edilecekler.

TGRT haber TV A.Ş. nin %99 dan fazlası ihyay a ait.
    İHA nın %75 i ihyay, %25 ihgzt ye ait.
    Badem bıyıklı İblisler;Borsa yoluyla Soygunculuğun Profesörü olmuş..Yaptıkları işler Matruşka gibi.Onu ona sok,Bunu şuna sok,Alavere,Dalavere.Sürekli elleri milletin cebinde.Al Takke,Ver külah.Yaahu bir şirket 10-15 yıl boyunca nasıl zarar eder,ve zarar ederek ayakta kalır.??.
    Cevap basit..Badem bıyıklı bu iblisleri,Gene badem bıyıklı spk memurları koruyor...Bunun başka açıklaması yok ,bence...Bu yazdıkalarım ile ,kimse de beni,Şirkete iftira atmakla suçlamasın..Dönen dolaplar ortada

7. İnşallah şu grup hisselerinden çıkarsam yıllardır dediğimi yapıp Şarap dağıtacağım o günü bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Sermaye Artırımı ile ilgili olarak Sermaye Artırımından Elde Edilecek - Edilen Fonun Kullanımına İlişkin Raporu okursanız yapılacak sermaye artırımının % 30 luk kısmı olan 75 Milyon liralık kısmın Bağlı ortaklıkların sermaye artırımları için ayrılması planlanan miktar olduğunu görürsünüz.
    Yani Sermaye artırımına izin verilirken bu durum bilinerek izin verildi. Kap haberlerini takip ettiğinizde bu durumun olacağını bilmeniz lazım.

Şu linkten Kap bildirimi ekindeki PDF dosyada gerekli olan rapora ulaşabilirsiniz
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/856511
    Teşekkürler sayın Başkent sermaye arttırımı ile elde edilen fon kullanımını kapa bildirdikleri gün okumuştum ve belirttiğiniz gibi %30 luk kısmını yani 75 milyon luk kısmın bağlı ortaklıkların sermaye yapısını güçlendirmek için kullanılacağı yazıyordu. ben bu 75 milyonluk kısmın tamamını halk arzından önce iha nın sermaye arttırımında kullanırlar diye düşünüyordum. Araya TGRT yi de aldılar gerçi hepsi birbiri ile ilişkili ha hasan ha kel hasan misali. Kendi adıma süreç başından beri ihlgm de yaptığım gibi bunun da bedellisine katılmayı düşünmüyordum.

Bakalım kan emici ne tür planlar yapıyor. Daha önce ihlgm nin ve iheva nın bedellilerinde görünen spekülatör (muhtemelen müco ile anlaşmalı) sütşurup tahtaya girmiş ancak alım satım işlemlerinin yapıldığı tarihler açık olmadığı için hisseyi ne zamandan itibaren almaya başlamış ya da elinde hala var mı belirsiz.

İnşallah bunların hisselerinden hepimiz kar ile ayrılırız.

Kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 300/717 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •