Sayfa 308/717 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. o kadar zamandır bekliyoruz artık şu Halka arz haberini ama ne zaman resmi başvuru yapılır ne zaman onaylanır süreç nasıl olacak bi görelim artık.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. bugün takası varmı ..

5. bu gün ihlas ın peşine grup kağıtları takılamadı ! ara dirençlerinden döndüler !!! ihyay ın dar band ara destek direnci güncel 19\23 ve karar destek direnç bandı 16\28 olarak gözleniyor !!! bakalım yarın haftalık ve günlüğü nasıl kapatacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bugün takası varmı ..
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sayın ilim kısa vade görüşünüz nedir 1.23 aldılar niye bastılar tekrar..

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sayın ilim kısa vade görüşünüz nedir 1.23 aldılar niye bastılar tekrar..
    saatlik grafikte neden geri dondugu goruluyor ustad. Hacim oldu fakat direnc gecilmek istenmedi bakcaz yarina isini gorecekmi haftaya mi kalacak.

Sayfa 308/717 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •