Sayfa 321/717 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sağol ılım usta..1.5 kaç lot satış var şuan114 alış paylaırmısn rica etsem.

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    çok teşekkürler abim saygılar..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    çok teşekkürler abim saygılar..
    rica ederim...şuan bu 5dk lık grafiği takip ediyorum kırmızı ortalama mavinin üstüne atabilirse dip sinyali üretecek fakat bakalım yaptıracaklar mı...günün sonunda günlük mumda sat sinyali üreteceklerini düşünüyorum ama izleyelim bakalım...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    rica ederim...şuan bu 5dk lık grafiği takip ediyorum kırmızı ortalama mavinin üstüne atabilirse dip sinyali üretecek fakat bakalım yaptıracaklar mı...günün sonunda günlük mumda sat sinyali üreteceklerini düşünüyorum ama izleyelim bakalım...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. terada 20m. civarı mal vardı bu gün birden blok satmış nedense...

8. endeks de bu destek mühim...

Sayfa 321/717 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •