Sayfa 329/717 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. cuma ve pazartesi nin alımları t2 den çarşambaya yansıyacak 5.5m civarı bekleyen yabancı takas mevcut ! çarşamba takası 38m. civarı yansıyacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

ortağım ellerine kollarına sağlık

ben 11 Seneye girdi Bekliyorum Ne Olaçak bu Ş,,,,,...Sonu

BUnlar Tekni Fincan kulp Dinlemezler Babası (g.....) Kendisi Ondan Beter Comar

ALLAH Bizi Bu Din Tacirlerinden Kurtarsın

Gerci bizim Kabahatımız Varki Bu Hisselere Bulaştık Başımıza Musallat Oldu.

Hani Bir Atasözü Vardır Hırsızı Yakalamış Adamın biri Yetkili Getir demiş Gelmiyor ELİNİ BIRAK DEMİŞ bIRAKMIYOR

bU HİSSEDE AYNI hESAB

4.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    ortağım ellerine kollarına sağlık

ben 11 Seneye girdi Bekliyorum Ne Olaçak bu Ş,,,,,...Sonu

BUnlar Tekni Fincan kulp Dinlemezler Babası (g.....) Kendisi Ondan Beter Comar

ALLAH Bizi Bu Din Tacirlerinden Kurtarsın

Gerci bizim Kabahatımız Varki Bu Hisselere Bulaştık Başımıza Musallat Oldu.

Hani Bir Atasözü Vardır Hırsızı Yakalamış Adamın biri Yetkili Getir demiş Gelmiyor ELİNİ BIRAK DEMİŞ bIRAKMIYOR

bU HİSSEDE AYNI hESAB
    Allah kurtarsın üstad senin durum üzücüymüş. Haklisin Birçok maduru var grup kaatlarinin...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 329/717 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •