Sayfa 334/717 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. kapanış...malesef bu gün endeks şok satış yedi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. günlük bazda ortalamalara göre durum bu şekilde...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük artı eksi görünüm...

4. saatlik...

5. şeker dün aldığı 5m. ile takasını 11m. yapmıştı bu gün takasta 6m. görünüyor...aldığı 5m. u virman çekmiş birine belliki...takas oyunları bitmez...

6. olan şeker oğlana oldu 1.16 ortalamayla 6 milyo dan fazla mal aldı müco diğilse işi zor..

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    olan şeker oğlana oldu 1.16 ortalamayla 6 milyo dan fazla mal aldı müco diğilse işi zor..
    onu diyorum işte zaten malı alan virman çekmek için almış yani şeker sadece aracıymış o gün...şeker takasında tutmamış...muhtemelen tahtadaki oyuncunun malı...yani oyunu kuran zarar etmez atmıştır kuluçkalara...şekerde bu gün mal çıkma yok !!! 11m. olan dünkü takası bu gün 6ya düşmüş yani dünki 5m. buhar olmuş ;)

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şeker dün aldığı 5m. ile takasını 11m. yapmıştı bu gün takasta 6m. görünüyor...aldığı 5m. u virman çekmiş birine belliki...takas oyunları bitmez...

yabancı fuul satmış ağa yerli almış hesapta.

Sayfa 334/717 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •