Sayfa 338/717 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. haftalık görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ılım usta emeğin ödenmez ne denir ALLAH razı olsun kazançın dam olun..al ok bende ama olsun spek verir pzartei..

4. Evet dün oluşan muma ! bu günün kapanışı teyit oluşturdu ! teknik olarak bakıldığında kısa vadeli bir ivme olasılığı güçlendi ! fakat bu kısa vade orta vade bekleyenlerin hedef beklentisini kesermi bilinmez bunun kararını oyuncu verecek elbette...

teknik olarak baktığımızda 60dk lık grafikte MA10 üzeri tutunmayı başardığı görünüyor ! şimdi takip edeceğimiz günlük grafikte MA10 üzerinde yani 1.15 üzerine kendini atıp en az 2 gün tutunabilmesinde eğer bunu başarabilirse grafik son şok satış sürecini atlattığı ve rahatladığı anlamı çıkar...

Arkadaşlar ben kısa vadeciyim ve grafiklere kısa vadeli bakarım...uzun süredir tahtada bekleyen, yukardan yakalanıp hapsolan ve uzun süre de bekleme niyeti olan dostlar için benim grafiklerdeki teknik çıkarımlar yapmanızın size bir faydası olmayacaktır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. saatlik...

6. aylık usd...

7. haftalık usd...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 338/717 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •