Sayfa 344/717 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sağol ılım hocam günaydın..
    günaydın üstad...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    günaydın üstad...
    .
    1.07 den sahte hocalardan 50bin lot alıdm göürmez bunlar abim ha.haa..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    .
    1.07 den sahte hocalardan 50bin lot alıdm göürmez bunlar abim ha.haa..
    valla kendileri bilir üstad bende 1.09 dan aldım en son eklemeyi ort. 1.12 fakat şubatın sonunu görmek istiyorum...bakalım neler olacak bu baskı sürecinden sonra...en azından bilanço beklentisini görmek istiyorum...bakalım...ben hisse alırken severim baskılı dar marjlı hisseleri ! volativ hisseden korkarım...bu arada bist in panik günlerini sert aşağı satış yönünde kullanması baskı sürecinin normal parçası...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    Paraninda maliyeti var ..Birde altarnetif kazanclardan mahrumiyet var..pekala dogan holdigde pozisyon alabilirdik ..bizim uc bes kurusumus var onlarin milyonlari..ama bu adamlarin vizyonu sig..yesil sermayenin morarmis hissedarlari olarak ya sabir cekiyoruz..insallah insafa gelirlerde fazla bekletmezler..
    Günaydın
    Ali Bey ,

Rahmetli Demokrat kardeşimiz Faruk Ak akrabası felan oluyormusunuz acaba merak ettim
    yazınızda da çok haklısınız
    selamlar
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5. Hayir ustad

6. Iki hissem bar ihyau ve parsan

7.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Günaydın
    Ali Bey ,

Rahmetli Demokrat kardeşimiz Faruk Ak akrabası felan oluyormusunuz acaba merak ettim
    yazınızda da çok haklısınız
    selamlar
    Faruk abinin ailesinin veya akrabalarının forumda olacağını sanmıyorum abi.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    faruk abi yi MEMSA dan bilirim rahmetli memsa ve ihlaslardan çok çekti bir çok maduru vardı memsanın 3tl den 10krş a düştüğünde gözaltı pazarında girmiştim...o yıllar gözaltı pazarında 12-14 krş arası memsa alıp 20krş lardan bir kaç kez satmıştım...en son tahta kapandı faike 16 krştan virmanla satmıştım kapalıyken lotlarımı...o yıllar memsadan %220 kazanmıştım ginede...herşeyin başı sağlık...
    Mekanı cennet olsun. Whatsapptan ulaşamayınca merak etmiştik ve rahmetli olduğunu duyunca çok üzüldük. İhlaslar ve memsa yüzünden tadı kaçmıştı o güzel insanın..
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 344/717 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •