Sayfa 347/717 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Hissenin tahtasına sahip olan adam bundan faydalanıp biraz para kazanmak ister diye düşündüm.haklısın o darlıkta nasıl olacak bu diye.ama belki tahtacı az çok demeden kazanmanın hesabındadır.fikrimce.
    üstad tabiki ufak volativ hareketlerde dahi bir al sat kazancı olacaktır fakat 450m. sermayeli bir tahtada eminol bu kazanç oyuncunun beklerken ki yemek parasına değmez...burdaki yemek parası sembolik bir terim ! daha sembolik bir tabirle komisyon giderlerine değmez diyeyim seçenekteki bahsettiğimiz mal satma operasyon anlamında vurgunluk mal satma diyelim...az çok dan çoğu seçer oyuncular uygun ortam ve şart varken ! ihyay şuan 2 tl olsa gine pazarlar 3 tl olsa yine pazarlar ! sermayesi hiç olmuş onlarca tahta 30-40larda geziniyor ! bunların şuan için bu niyetleri yok...gündelik haclık parası çıkıyordur o ayrı konu ama bunun için borsa da tahta açılmaz...biz amacın peşindeyiz ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstad tabiki ufak volativ hareketlerde dahi bir al sat kazancı olacaktır fakat 450m. sermayeli bir tahtada eminol bu kazanç oyuncunun beklerken ki yemek parasına değmez...burdaki yemek parası sembolik bir terim ! daha sembolik bir tabirle komisyon giderlerine değmez diyeyim seçenekteki bahsettiğimiz mal satma operasyon anlamında vurgunluk mal satma diyelim...az çok dan çoğu seçer oyuncular uygun ortam ve şart varken ! ihyay şuan 2 tl olsa gine pazarlar 3 tl olsa yine pazarlar ! sermayesi hiç olmuş onlarca tahta 30-40larda geziniyor ! bunların şuan için bu niyetleri yok...gündelik haclık parası çıkıyordur o ayrı konu ama bunun için borsa da tahta açılmaz...biz amacın peşindeyiz ;)
    Sizin bu insanların bir zamanı veya haberi bekledikleri fikrinize bende katılıyorum.türkiye ve dünyada olan iyi haberlere aldırış etmiyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Sizin bu insanların bir zamanı veya haberi bekledikleri fikrinize bende katılıyorum.türkiye ve dünyada olan iyi haberlere aldırış etmiyorlar.
    üstad zaten bekledikleri de gizli saklı değil...

şuan ihlas grup harici sadece ihyay ın beklediği iki haber varsayılabilir !

1. si kısa vadede 2020 bilançosu...
    2. si İHA nın halka arz takvimi...

bunun haricinde ihyay ın hisse alım vesaire gibi süpris haberler haricinde bir beklenti haberi yok bildiğim kadarıyla...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. açılış...

6. son durum ne ilim abi ..derinlik rica etsem..

7. as

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sağol abi emeğin ödenmez saygılar..

Sayfa 347/717 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •