Sayfa 348/717 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ortmalar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük...

saatlik...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ihlas bedelli onaylanmış bu cacıkdan haber yok..

6. Mücahit Ören han hazretleri herşeyi kitabına uyduruyor hala anlamadınızmı..Bedelli açıklamadan önce ihlas holding ve ihlas yayın hisse fiyatları kaç tl idi sonra yer değiştirip kaç tl oldular şimdide tersini düşünün..yatırım ve al-sat tavsiyesi değildir aman haaa doğru düşünce ve yolunuzdan ayrılmayın..

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. günaydın ılım abi açılış nasıl..

Sayfa 348/717 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •