Sayfa 349/717 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın ılım abi açılış nasıl..
    günaydın üstad...açılış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. bugün bari güzel bişeyler olsun..

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. sağol ılım abi hayırlı cumalar bol kazançın olur İNŞALLAH..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sağol ılım abi hayırlı cumalar bol kazançın olur İNŞALLAH..
    tşkler üstad hepimize güzel bir hafta kapanışı olur umarım...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. saatlikte SIKIŞMA VAR...bir yöne kırabilir...

7. 1.17 ye kadar alabilir musait ilim abi 1.13 kaç lot alış var acaba ? teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    1.17 ye kadar alabilir musait ilim abi 1.13 kaç lot alış var acaba ? teşekkürler.

Sayfa 349/717 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •