Sayfa 357/717 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. iblis

işte

boşuna sevgili yatırımcılar bu ismi vermedi bunlara

iblis

başka kime iblis deniyor bunlardan başka?
    Duhul: Feb 2004

2. Saygideger borsa filozofu yazilarin lezzetle okunuyor..sakin ha yazmaktan vazgecme... Borsa ve psikoloji hakkinda biraz teferruatli yazarrsan memnun oluruz.. yazilarinizdan istifafe ediliyor..Baki kalan şu kubbede hoş bir seda imiş..

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    small_investor_0
    Amin..Amiiinn..Bu şahısın kırmadığı ceviz kalmadı ama hala devlet ve kurumları tarafından korunup kollanıyor çok ilginç bir durum..Suçluyu,zalimi koruyup kollayanlar onun kadar suçlu ve günahkardır hatta çok büyük vebal altındadır ama bu günlerde bunu düşünen kim kardeşim biz insanoğluna Allah tarafından gönderilen musibetler az bile..Hayırlı ve sağlıkla bir yıl olsun cümlemiz için..İnşallah..Amin.
    Haram lokma helal lokmayi gecerse olur boyle seyler

6. ort. malar da günlük görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. aylık görünüm...

8. haftalık görünüm...

Sayfa 357/717 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •