Sayfa 382/717 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. aylık süreç...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Haftalık...

5. günlük...

6. saatlik....şuan için taralı bölgeye geçmediği sürece hareket tepki hareketi olarak değerlendirilebilir...taralı bölgeye geçerse eğer hedefler konuşulabilir ! şuan için desteklere dikkat etmekte fayda var gibi !!! hala güvensiz bölgedeyiz...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Turk ilac ocakta basvuru yapmis ve subat 18 de halka arz onayi ve bu gunlerdede arzi gerceklesecek...

IHA 24 aralikta baslattigi surecte 2 ay gecti olumlu olumsuz haber yok !

Sayfa 382/717 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •