Sayfa 383/717 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. okumakta fayda var ! her turlu sonuca hazirlikli olmak gerek...

https://m.bloomberght.com/spk-halka-...okuyor-2275523
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Turk ilac ocakta basvuru yapmis ve subat 18 de halka arz onayi ve bu gunlerdede arzi gerceklesecek...

IHA 24 aralikta baslattigi surecte 2 ay gecti olumlu olumsuz haber yok !

SPK onay verse bile haberini şimdi yapmazlar... Haberleri, bedelliye saklarlar muhtemelen...

3.  Alıntı Originally Posted by jigger Yazıyı Oku
    SPK onay verse bile haberini şimdi yapmazlar... Haberleri, bedelliye saklarlar muhtemelen...
    onay bültende yayınlanıyor gizleme şansları yok...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 450m. sermayeli tahta sözde %75 i fiili dolaşımda son 20dk lık işlem hacmi ya malları çok toplu ya da by.ler arasında bir inatlaşma var alan satan yok...ky. yi zaten tırstırmışlar...

5. günaydın ılım ustam 1.00 ne kadar alış var 1.01 ne kadar satış var bir derinlik rica etsem sağol..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın ılım ustam 1.00 ne kadar alış var 1.01 ne kadar satış var bir derinlik rica etsem sağol..
    günaydın üstad...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    günaydın üstad...

teşekkürler abim varol..

saygılar..

8. hiç hareket yok holdiği katar yaptılar ona bakıyor grup kağıtları.ah ulan mücooo ..

Sayfa 383/717 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •