Special Days Image
Sayfa 386/717 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    teşekkürler ılım usta hayırlısı olsun .iyi tatiller..
    iyi tatiller üstad...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. haftalık süreç...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük süreç...

4. saatlik süreç...

5. günlük hareketli ortalamalar...

6. İlim ustad bu öngürüne yılların borsacısı olarak şapka çıkarıyorum ( bu günlerde 07 ye kadar bir tepki olasılığı mevcut...mühim olan üstüne atıp kalıcı olma süreci...aksi takdirde tepki olarak kalır.) gördüğünüz gibi 25-03-2021 günü 107 i ı test edip bir kademe altına inip kapattı arkadaşın itibar puanını verelim arkadaşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by AKDER Yazıyı Oku
    İlim ustad bu öngürüne yılların borsacısı olarak şapka çıkarıyorum ( bu günlerde 07 ye kadar bir tepki olasılığı mevcut...mühim olan üstüne atıp kalıcı olma süreci...aksi takdirde tepki olarak kalır.) gördüğünüz gibi 25-03-2021 günü 107 i ı test edip bir kademe altına inip kapattı arkadaşın itibar puanını verelim arkadaşlar.
    üstad iltifatin icin tskler halihazirdaki grafikteki olumlu olasılıktı. Yapip yapmamak oyuncunun eseri. Grafiklerde iki yonlu olasilikta gorunuyor oyunu kuranin niyeti hangi yone surecegine karar veriyor...

seans ici kaplara dikkat etmek lazim bu grubun tahtalarinda ! cogu kez oyuncunun oyununa hizmet ediyor goruntusu hakim...

bu arada 4 aydir zaman zaman icinde oldugum tahtada ilkkez 10 gundur kademelerin zayif oldugunu gozluyorum...baskiyi azaltma niyetleri var gibi ! bistte olasi mayis gevsemesi gelmeden oyuncu işini görurse hepimiz icin hoş olur. aksi takdirde baska bahara kaliriz ;)

bu hafta finansal tablolari spekule edecekler...bakalim nasil olacak...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 386/717 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •