Sayfa 389/717 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. günaydın gzel birgün olur İNŞALLAH ılım usta selamlar saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın gzel birgün olur İNŞALLAH ılım usta selamlar saygılar..
    günaydın üstad...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    günaydın üstad...

sağol abim eline koluna sağlık..

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sağol abim eline koluna sağlık..
    rica ederim,

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. B u kadar beklenti bu endeks bu fiyat tek söz sefersiz bunlar..tam vampir utanmazlar..

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yukarda paylaştığım naturel enerjinin esenboga elektiriği arz sürecine bakıldığında 6. ayda alınan ilgili yönetim kurulu kararı sonucu 10. ayda arz işlemi gerçekleşmiş...yani yaklaşık 4 aylık bir süreç yaşanmış görünüyor...muhtemelen bu sürelerde dönemsel olarak bir miktar oynaklıklar olabilir...

iha arzında 2020 mart ayında alınan yönetim kurulu kararı süreci pandemi ve sermaye arttırım sürecleri dolayısıyla sekteye ugramış görünürken aralıkta spk ya şirket tadil başvurusuyla tekrar işleyiş sürdürülmüş...eğer esenboga daki gibi bir zaman düşünürsek nisan-mayıs gibi ihanın arzı gerçekleşmeli...

tabiki olurlar alındığı takdirde...
    Illim hocam sanki kap haberleri arasinda farkliliklar var. Naturelin 24.09 tarihli kapinda spk dan ilk olumlu gorüş geliyor. Ticaret sanayi bakanlıgi basvurusu hakkinda onay goremedim. Naturelde sadece erteleme kisminda bahsetmis gibi. 2 ayı çok dedin gibi ((:

7.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Illim hocam sanki kap haberleri arasinda farkliliklar var. Naturelin 24.09 tarihli kapinda spk dan ilk olumlu gorüş geliyor. Ticaret sanayi bakanlıgi basvurusu hakkinda onay goremedim. Naturelde sadece erteleme kisminda bahsetmis gibi. ayı çok dedin gibi ((:
    evet ustad naturelde 6. ayin basinda yonetim kurulu ile fisek atiliyor ve 9.ayin sona dogru onay aliniyor...evet 3 aylik net bir surec ve 10. ayin basinda arz isi sonuclaniyor...ben 4 aya yuvarladim fazlasi ihlas vadesi malum herseyleri rotarli ondan fazla fazla soyledim...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    evet ustad naturelde 6. ayin basinda yonetim kurulu ile fisek atiliyor ve 9.ayin sona dogru onay aliniyor...evet 3 aylik net bir surec ve 10. ayin basinda arz isi sonuclaniyor...ben 4 aya yuvarladim fazlasi ihlas vadesi malum herseyleri rotarli ondan fazla fazla soyledim...
    Bu perşembe veya önüzdeki hafta persembe bültende bir güzellik olmasi lazim bence

Sayfa 389/717 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •