Sayfa 396/717 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Önce gazete bedellisi gelirse ihyay da olan nakit kullanılacak ama yetmeyecek eğer gazetenin bedellisine katılırsa.

2. aylık görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. haftalık görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. günlük görünüm...

5. Yaw illim,

grafikler için teşekkürler fakat bir işe yaramıyor. Hisse sürekli düşüyor.

Spek senin grafikleri görüyor, tam tersini yapıyor.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    günlük görünüm...

6.  Alıntı Originally Posted by Devekuşu Yazıyı Oku
    Yaw illim,

grafikler için teşekkürler fakat bir işe yaramıyor. Hisse sürekli düşüyor.

Spek senin grafikleri görüyor, tam tersini yapıyor.
    ustad grafik eksi arti olasiliklari gormemiz icin sadece, grafigin baska ne ise yaramasini bekliyorsun

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. girişim sermayesi işi ne oldu spk başvurusu yapılmıştı galiba..unutuldu.

Sayfa 396/717 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •