Sayfa 397/717 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    girişim sermayesi işi ne oldu spk başvurusu yapılmıştı galiba..unutuldu.
    o istede belirssizlik var %50 ihlasla ortak kuracaklardi sozde...

ya bu beklentiler her kesin umudu kestigi anda cok iyi pirim yaptiracak yada fos ve yalan cikip bir cok kisiyi batiracak malesef hangisinin olacagini son gune dek kestiremeyecegiz...adamlar mimli ve o belirsizlikte devam ettirmek istiyorlar sureclerini...ky. ye guven olusturmak gibi bir istekleri yok henuz. seans ici haberler yollayip seans ici ayni haberi tahtadaki islemleriyle eziyorlar...neden guven olusturup daha yuksek yerlerden pazarlamak gibi bir cabalari yok anlasilir gibi degil...mantiga uymayan yonleri bu ihlaslarin...kaatlari para etmesin diye ellerinden geleni yapiyorlar nerdeyse bu durum cok garip ama şuana dek olan biten bu...
    Son düzenleme : illim; 14-03-2021 saat: 14:09.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. kötü senaryo zaten cepte diyecek bir şey yok malesef...olumlu ihtimal olarak acaba bu oluşumun benzeri gerçekleşir mi !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. İzlemeye devam Bol kazançlar herkese
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. ılım usta selam bir tablo rica etsem sağolasın üstatım.

saygılar..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım usta selam bir tablo rica etsem sağolasın üstatım.

saygılar..
    ustad selam kaat adam olana dek anlik takip etmiyorum ara ara bakiyorum 99 da 2m alici 1 de 1m. civari satici ile karanliga girdi...

bu gunlerdeki kademelerin hic bir onemi yok. istediginde emir siliyor istediginde yaziyor...ya vedalasacan ya orta vadeci olacan oyuncu ekmek vermiyor gunlukcuye artik...250 gunluk ort. uzerine cikmadigi surece nerde kapadiginin bir onemi yok...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad selam kaat adam olana dek anlik takip etmiyorum ara ara bakiyorum 99 da 2m alici 1 de 1m. civari satici ile karanliga girdi...

bu gunlerdeki kademelerin hic bir onemi yok. istediginde emir siliyor istediginde yaziyor...ya vedalasacan ya orta vadeci olacan oyuncu ekmek vermiyor gunlukcuye artik...250 gunluk ort. uzerine cikmadigi surece nerde kapadiginin bir onemi yok...
    aynen sağol dostum..

sanki bir direnis var hissede !

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 397/717 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •