Sayfa 4/717 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Nerde millet İhyay çıkar Yok
    SPK nerde çıkarken hep devre kesici kullanıyor düşerken niye devrekesici kullanmıyor

Kağıt eski günlerine doğru adım adım ilerliyor. Hacim çok düştü. Üç kuruş parası olan kağıda yukardan basabiliyor. Böyle giderse aşağı yukarı 1 hafta sonra 0,2x'lere geri dönecek.
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

3. Nerdesin spk neden müdahale etmiyorsun..Allah hepinizin belasını versin.

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by ZeRoErRoR Yazıyı Oku
    Nerdesin spk neden müdahale etmiyorsun..Allah hepinizin belasını versin.

Evet SPK 1,61'den bu fiyatı eder diye 2010 yılında halka arz izni veren sen. 0,20 kuruşa düşene kadar hiç bir yaptırım uygulamayan sen...Metro grubu ve bir çoğu benzer hareketler yaparken hiş bir işlem yapmayan sen. Sanko'da hisseyi değil şahısları cezalandıran sen..0,48 den yaptırım uyguladın bugün 0,34 yarın ve devamında nerede olur bugünlerde alım satım yapanlar bilir...Koruduğun key mi yapıyor bu işlemleri. Key yatırım kurumuna ulaşıp talimat verene kadar hisse %10 değişir malesef..Key telefonla mı iş görüyor..Evet biz aldık sen zorlamadın bizi ama..Aşağı giderken hiçbir yaptırım uygulamadığın hisseye az yukarı gitti diye yaptırım uyguluyorsun..Suçu izin verdiğiniz fiyata bir nebze olsun 1/3'ü yaklaştı diyemi...Lütfen bizi korumayın...YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ysf Yazıyı Oku
    Evet SPK 1,61'den bu fiyatı eder diye 2010 yılında halka arz izni veren sen. 0,20 kuruşa düşene kadar hiç bir yaptırım uygulamayan sen...Metro grubu ve bir çoğu benzer hareketler yaparken hiş bir işlem yapmayan sen. Sanko'da hisseyi değil şahısları cezalandıran sen..0,48 den yaptırım uyguladın bugün 0,34 yarın ve devamında nerede olur bugünlerde alım satım yapanlar bilir...Koruduğun key mi yapıyor bu işlemleri. Key yatırım kurumuna ulaşıp talimat verene kadar hisse %10 değişir malesef..Key telefonla mı iş görüyor..Evet biz aldık sen zorlamadın bizi ama..Aşağı giderken hiçbir yaptırım uygulamadığın hisseye az yukarı gitti diye yaptırım uyguluyorsun..Suçu izin verdiğiniz fiyata bir nebze olsun 1/3'ü yaklaştı diyemi...Lütfen bizi korumayın...YTD
    Agzina sağlık üstat..bu spk denen kurum ky düşmanı ben Allaha havale ettim.

6. TEK ÇARE
    MUCOİTİN tum şirketleri ne KAYYUMdur
    Zaten bunu fazlasıyla hak etmiştir
    Finans magdurlarini da unutmamak lazim sayilari burdakileri katlar.
    Cb bence gerekli sinyali vermistir.Referandum sonrasi kayyum insallah.
    Hükümet yalakasi muco her türlü zulmu bistte yapmaktadir.Dilegim ve ongorum odur ki bunlarin sandalyesine tekme yakindir tabi bizimde gerekli kutulari sürekli doldurmamiz lazim.yt degildir olamazda.

7. Hükümet yetkilileri,Başbakanım,Cumhurbaşkanım,bu mücahit Ören'nin geçmiş yıllardan bu güne dek vatandaşları ve devleti nasıl dolandırdığını bilmeyen bir sağır sultan kaldı peki siz hiç duymadınız şahit olmadınızmı acaba..Türkiyeyi ağlama duvarına çeviren Ören ailesi acaba hakikaten mağdur olmuşmu sizler buna inanıyormusunuz ben asla inanmıyorum bilakis onlar bu güne dek hem devleti hemde vatandaşları dolaylı yollardan söğüşlemiş dolandırmıştır..Bizler ky yatırımcılar olarak devletimize sesleniyoruz daha bir-iki hafta öncesinden aşikar bir dolandırıcılık örneğini gördük spk'lılarla mücahit anlaşmalı olarak ihlas holding ve iştiraklerine psikolojik baskılar uykulamaya hisseleri fiyatlarını şu bahane bu bahane deyip sürekli aşağı basmaya başladaılar ihlas yayın hisselerine brüt takas uyguladılar vs..vs..vs..Bizler neyimiz var neyimiz yok kaybediyoruz ama Spk hazretleri keyifle gururla ören ailesinin dolandırıcılığını izlemektedirler..Altı yedi yıldır 0.20 krşlarda seyreden İhlassız hisseler yukarı giderken spk devre kesici uyguluyor aşağı düşerken sesleri çıkmıyor..Bu zülme zalimliğe haksızlığa Allah rızası için dur diyecek adaletli hakkaniyetli bir devlet mercii yokmudur acaba ki olmadığını biliyoruz o zaman Referandum seçimlerinde HAYIR diyeceğim ihyay ve ihgzt sahipleri evet desin sizi zirve yaptırsın..On dört yıldır verdiğim haram zehir zıkkım olsun çünkü AK parti hükümetlerinin duyarsızlığı ilgisizliği neticesinde hileli iflas ettirilen yada borsa kotundan attırılan Lioyağ,UNTAR,ÇBS PRİNTAŞ şirketlerinde batan param altı yüz bin tl..Siyasiler,politikacılar,bal tutanlar ceplerini doldururken biz küçük yatırımcılar hep kandırıldık mağdur edildik hep kaybeden olduk birikimlerimiz heba oldu uçup gitti ama çığlıklarımızı hükümet cephesinden bir duyan dahi olmadı yada duymak istemediler..Spk'yı yaptığı haksızlıktan dolayı kınıyorum..
    Son düzenleme : kartalgaga; 22-02-2017 saat: 09:44.

8. Allah razı olsun spk sen olmasan bizi kim koruyacaktı 33 kurus ne deyim sözün bittiği yer

Sayfa 4/717 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •