Sayfa 403/717 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Bu grubun borsa da işlem gören tüm şirketleri patron kontrolündedir. Bir grup varsa bu grup ya patron ile anlaşmalı hareket ediyordur ya da bizzat patronun elemanlarıdır. Senelerdir de bu böyledir.

2018 yılı 9.ayından beri ihlgm, 2020 7.ayından beri ihyay, çok ama çok az bir miktarda ihlas hissesinin hamaliyesini yapan biri olarak kendi tespitim bu yöndedir.
    Alllah Allah ((:
    Tespitini dikkate alıcam.
    Sizde bedellide yakalanmamissinizdir umarim.
    Ozamanda 1 tl altina cekmislerdi ruchan almak mantiksizdi. Zira ben o dönem satmiştım sonrasi malum 0.8x ler. Insaat ve gm Birlesmesin genel kurula katilip ayrilis yapanlardanım. Velasil hocam siz siz olun ihlaslarla ilgili tespit yapmayin. Şeytanın aklından geceni okurusunuz bunlarinkini okuyamazsiniz. Herzaman karşınızdaki şirketin kotu niyetli oldugunu dusunerek hareket edin. Saygilar

2.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Alllah Allah ((:
    Tespitini dikkate alıcam.
    Sizde bedellide yakalanmamissinizdir umarim.
    Ozamanda 1 tl altina cekmislerdi ruchan almak mantiksizdi. Zira ben o dönem satmiştım sonrasi malum 0.8x ler. Insaat ve gm Birlesmesin genel kurula katilip ayrilis yapanlardanım. Velasil hocam siz siz olun ihlaslarla ilgili tespit yapmayin. Şeytanın aklından geceni okurusunuz bunlarinkini okuyamazsiniz. Herzaman karşınızdaki şirketin kotu niyetli oldugunu dusunerek hareket edin. Saygilar
    Sizin ve ya sayfada ki diğer hissedar arkadaşların tespitimi dikkate alması için yazmadım sadece senin görüşünle benzer olan kişisel fikrimi beyan ettim.

Doğrudur şeytanın aklına gelmeyenler bunların aklına gelir. Hep derim iblis müCo yu tanıdıkça tövbe edip inzivaya çekilir.

Ben ayrılma hakkını kullanmadım (o zaman yaptığım hataydı bu). İhlgm nin son 2 bedellisinde ihyay ın 2020 sonu bedellisinde hissedeydim ama hiçbirine katılmadım çok şükür. Maliyetimi neredeyse yarı yarıya düşürmem de en büyük pay rüçhan satışlarım oldu.

Ben dahil tüm hissedar arkadaşlara müCo ve avanesine karşı sabır ve kazanç dilerim. Saygılar...

3. dua edelim de bu gün piyasa bir doli bıraksın...aksi takdirde ilk fırsatta kırmızı trendi de eskitebilir gibi...96 kapatması doji için yeterli...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    dua edelim de bu gün piyasa bir doli bıraksın...aksi takdirde ilk fırsatta kırmızı trendi de eskitebilir gibi...96 kapatması doji için yeterli...

malesef gine istemediler...negatif gorunum devam...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. naturalgaz halka arz ina onay cikmis...iha işi yilan hikayesine döndü...1 yil once baslayan sürecte hala prosedurde yari yolu gecememisiz...bir kac ay once surece baslayanlar takir takir onay ve arz oluyor...korkarim iha baska bahara kalabilir...mart takviminide naturel kapmis oldu...

nisan da zor gozukuyor takvim epey dolu

belki mayis ortasi veya sonu olur

bu sebeple epey agirdan alip tahtayi asagi salinima biraktilar

gazete bedellisi de yok ortada daha
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    naturalgaz halka arz ina onay cikmis...iha işi yilan hikayesine döndü...1 yil once baslayan sürecte hala prosedurde yari yolu gecememisiz...bir kac ay once surece baslayanlar takir takir onay ve arz oluyor...korkarim iha baska bahara kalabilir...mart takviminide naturel kapmis oldu...
    yatırım tavsiyesi değildir

0.88-89 durdu durdu

durmadi 0.78

resmen fight club

bu iha icin spk'ya basvurmayi dusunmuyorlar sanirim.. ne bekliyorlar anlamak mumkun degil

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    0.88-89 durdu durdu

durmadi 0.78

resmen fight club

bu iha icin spk'ya basvurmayi dusunmuyorlar sanirim.. ne bekliyorlar anlamak mumkun degil
    Sayın Hayek sizce iha halka arz fiyatı tahmin ne olur bilançoları inceleme fırsatı buldunuz mu.

Bu son 1 ay da grup hisselerinde yaşanan keskin düşüşleri göz önünde tutarsak yatırımcı (özellikle ky) talebi zayıf kalabilir mi?

Ayrıca iha nın değerleme fiyatında nasıl bir yöntem kullanılacak. Şu an iha nın bağlı olduğu ihyay ın son bilançosunda grubun toplam özkaynağının yaklaşık 483 milyon olduğu görünüyor (ki bu değeri de yükselten yaptığı 250 milyon TL bedelli)

483 milyon özkaynağın içinde gazete, tv ler ve iha var. Gazete ve tv leri çıkarırsak iha nın özkaynağı 50 milyon dahi çıkmıyor gibi.

Halka arz fiyatının belirlenmesinde nasıl bir yöntem kullanılacak.

Teşekkürler.

Sayfa 403/717 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •