Sayfa 438/717 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Endeks uymaktan kaynaklı değil sayın illim holding geri alım açıkladı 50 milyon adet kadar onun rüzgarı ile bi hareketlenir gibi yaptı.

Yalnız bunlar harbi büyük sırtlan geri alım haberi gönderip o gazla da milyon milyon mal sattılar resmen bu kadar mı sırtlan olunur aç gözlü patron ne zaman doyacaksın acaba.
    oooo anlık bakmadığımdan onu kaçırdım ozaman sıkıntı...neden sıkıntı bunların seans içi gönderdiği her olumlu haberden şüphelenmek lazım...muhtemel mal çakmak için kullanıyorlar olumlu haberleri...seans içi gönderdikleri tüm olumlu haberleri şuana dek çakal haber olarak kullandıkları ortada sanırım...un fabrikası iha arz finans şirketi oluşumu vesaire vesaire...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    deneyemezler bugün usta .0.83 yok..
    bu gün için dememiştim üstad...günlük seyreden grafik direnci olarak demiştim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. insan şu haberi yaparken bile utanıur 1.5 milyar sermayeli kaatta 50m. lot alımın haberimi olur...62 den topladıklarını 65/66 dan satmak istiyorlar holdingte sanırım...keklik avı ;)

4. saatlik te ki görünüm...

5. ılım ustam sağol emeklerin için son tablo rica etsem..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım ustam sağol emeklerin için son tablo rica etsem..

7. sağol ılım ustam emeklerin ödenmez hayırlı ramazanlar dilerim..herşey gönlünce olur İNŞALLAH..

8. Patır patır kap geliyor girişim kuruldu haberi düştü 78 i aldılar..

Sayfa 438/717 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •