Sayfa 467/717 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

iha sonunda onaylandi.

ama gorunen arz kosullarinda degisim olmus

hayirli olsun

fiyat 4.60 sn. çagribey

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    iha sonunda onaylandi.

ama gorunen arz kosullarinda degisim olmus

hayirli olsun

fiyat 4.60 sn. çagribey
    Yanlış görmüşüm sn. hayek. 4.60 doğru. Sermaye çok düşük fiyatın yüksek olmasını bekliyordum.

3. Desenize borsaya bir kanser mikrobu daha arz oluyor.. mevcut şirket hisselerinden hangi hayırlı işi gördük ne kazandık ki bu şirket hissesinden de bir hayır beklentimiz olsun patron resmen şer işlerin pir'i öyle olunca vatandaş nasıl güvensin hisse talebinde bulunsun İhyay 2010 yılından beri nominal değerin altında sürünüyor onunda olacağı odur..Hayırlı olsun..

4. sanırım bunu taban yaparak kutlayacak

5. Mücahit Ören çok tehlikeli bir vatan millet haini ve aynı zamandakul hakkı yiyen zalim bir soyguncudur..Borsada işlem gören 5 şirketinin içini boşaltmış soymuş soğana çevirmiş o da yetmezmiş gibi son zamanlarda yapmış olduğu yüklü bedellilerle ceplerini kasalarını doldurmuştur artık bahsedilen 5 şirketi fiyatlarındanda anlaşılacağı üzere EX olmuştur malümunuz üzere fırsat buldukça hala vur kaç taktiği uygulamakta yani ne çarparsa mesela;İha haberini 1 gün önceden alıp ihyay'ı tavan yaptırdı o gün ve sonraki gün volesini vurdu hisse 0.91 krşlardan 0.83 krş'a geriledi iki kere devre kesici yedi göstermelik o yine yapacağını yaptı..yani demem o ki İHA'nı arzıyla son vurgununu yapacak Mücahit Ören denilen kul ve yetim hakkı yiyen soyguncu din taciri zalim...Devleti yönetenler bu şahsın böyle olduğunu bildikleri halde onu koruyup kolluyorlar peki neden koruyorlar ne minnet borçları ,mecburiyetleri var bu şahısa ben hala çözemedim..28 yıldır anladık dünyalar senindir şunu bunu yaptık şöyle böyle başarılara imza attık şirketlerine övgüler yağdırıyorsun be merhametsiz Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz şirketlerine yüklü paralar koyan yatırımcılarına ne verdin kaç kuruş koklattın sürekli musluklar senin cebine aktı üstelik sürekli zararlar açıklayarak devlete bile vergi vermedin içini boşalttığın sonrada hileli şaibeli batırıp garibanların paralarını dolaylı yollardan çaldığın İhlas finans faciasını unutmadı bu millet hatta kendi çalışanları bile bu konuda beddua ediyorlar şimdide hangi yüzle halka arzda bulunuyorsun amerikan vatandaşı mücahit Ören diye sormazlarmı adama..Ytd..

Değerli yatırımcı wise stockbroker, bu olayları sizin kadar kısa, net ve anlaşılabilir şekilde anlatana pek rastlamadım bugüne kadar. Duygularıma tercüman oldunuz. Ettiklerini bulurlar umarım.

7.  Alıntı Originally Posted by POYRAZMARKET Yazıyı Oku
    Değerli yatırımcı wise stockbroker, bu olayları sizin kadar kısa, net ve anlaşılabilir şekilde anlatana pek rastlamadım bugüne kadar. Duygularıma tercüman oldunuz. Ettiklerini bulurlar umarım.
    Kıymetli kardeşim,ben zorbalığın,haksızlığın,hırsızlığın,dolandırıcılığı n,adaletsizliğin vb. karşısında olup mazlumun,haklının,doğrunun,hakkın,hukukun,adaletin ,merhametin yanındayım hepsi bu.. Çünkü bizlerin yani hepimizin canımızı yakıyorlar ama sesimizi duyuramıyoruz kimseciklere ,yetkili devlet kurumlarına hatta bizleri nazari dikkate almıyorlar bile bu tutum biz mağdur vatandaşları dahada endişeye,umutsuzluğa sevk ediyor yerimde duyarsızca duramamam bu yüzdendir yoksa bende herkes gibi çalılıkların arkasında saklanır nasıl soyulduğumuzu bekler gözlemler dururum..Yani demem o ki o sizin duyarlılığınız doğru ve haklı mücadeleyi değerlendirişiniz gözlemleyişiniz takdir edişiniz..Rica ederim..Sağ olasınız..Teşekkür ederim....

8. İHA halka arzına 11 kat talep gelmiş adaletli dağıtımdan dolayı ciddi prim yapacak....Peki kimin dolaylı oalarak halka arzdan önce %83 İHYAY ın....Peki İHYAY da başka ne var TGRT ve 2 dijital TV nin tamamı İHGZT nin %30 u ve İhlas girişim sermayesinin yarısı ve kasada 40 mio dolar para.....Peki İHYAY piyasa değeri ne 38 mio dolar....Hesabı siz yapın sözün bittiği yerdeyiz....ytd

Sayfa 467/717 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •