Sayfa 473/717 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Endexs'in çökeceğini biliyorlardı o yüzden 0,81'e çıkardılar hisseyi sonra verdiler aşağı ..Şayet endexs devam etseydi yükselişe ihyay 0.74-0.75 bandında tutulmaye devam edecekti iyi takip edip iyi analiz yapmak lazım biz alıştık iblis müçotakis'in alavereli,dalavereli oyunlarına,soygunlarına...BİST'de bu müç'in şirket hisselerinden başka varmıdır krş'lu rakamlarda yerlerde sürünen peki neden derseniz günlük haftalık toplayıp satış yapıyor volesini vuruyor hisselerine sahip çıkmıyor ahlaksız,hayasız,acımasız herif bedelli paralarını döviz'e çevirdi keyfi yerinde.. Cumhur Başkanı diyorki döviz alan hem Türkiye'ye hemde Tl'ye hainlik yapmış olur ..İyide döviz'i alt tabakadaki dışladığın fakir fukara halk almıyorki bilakis desteklediğiniz toz kondurmadığınız istişare içinde dayanışma halinde olduğunuz koruyup kolladığınız zenginler ,zengin iş insancıkları ve ve Mücahit Ören alıyor demekki en büyük hainliği,nankörlüğü,istismarı onlar yapıyor ..Özellikle Mücahit Ören'i incelemeye alın,araştırın bu şahıs bedelliden aldığı nilyarları ve şirketlerinin yüklü karlarını nereye nasıl kaçırıyor hem Hem Devletten kaçırıyor hemde şirketlerinin hisselerine yatırım yapan küçük gariban yatırımcılardan..Zalimlerin yaptığı zulümler yanlarına kar kalmamalı adalet ,hakkaniyet yerini bulmalı..Allah neylerse iyi ve güzel eyler siz soyguncu zalimleri ona havale eyledim ..Sayenizde,2010 yılından bu güne dek maddi anlamda tüm alın terim olan her şeyimi kaybettim bari sağlığımı ayakta tutabilsem diyorum..inşallah..

2. 1 TL altında gözaltı pazarında bile hisse yokken, bu fiyatlar niye diplerde geziniyor.

3. Nereye kadar boyle devam edecel peki? Bitirdi bizi serefsiz. Gecen zamanami yanayim, cikmasi icin hikayeside yok onami yanayim bilemedim.
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Endexs'in çökeceğini biliyorlardı o yüzden 0,81'e çıkardılar hisseyi sonra verdiler aşağı ..Şayet endexs devam etseydi yükselişe ihyay 0.74-0.75 bandında tutulmaye devam edecekti iyi takip edip iyi analiz yapmak lazım biz alıştık iblis müçotakis'in alavereli,dalavereli oyunlarına,soygunlarına...BİST'de bu müç'in şirket hisselerinden başka varmıdır krş'lu rakamlarda yerlerde sürünen peki neden derseniz günlük haftalık toplayıp satış yapıyor volesini vuruyor hisselerine sahip çıkmıyor ahlaksız,hayasız,acımasız herif bedelli paralarını döviz'e çevirdi keyfi yerinde.. Cumhur Başkanı diyorki döviz alan hem Türkiye'ye hemde Tl'ye hainlik yapmış olur ..İyide döviz'i alt tabakadaki dışladığın fakir fukara halk almıyorki bilakis desteklediğiniz toz kondurmadığınız istişare içinde dayanışma halinde olduğunuz koruyup kolladığınız zenginler ,zengin iş insancıkları ve ve Mücahit Ören alıyor demekki en büyük hainliği,nankörlüğü,istismarı onlar yapıyor ..Özellikle Mücahit Ören'i incelemeye alın,araştırın bu şahıs bedelliden aldığı nilyarları ve şirketlerinin yüklü karlarını nereye nasıl kaçırıyor hem Hem Devletten kaçırıyor hemde şirketlerinin hisselerine yatırım yapan küçük gariban yatırımcılardan..Zalimlerin yaptığı zulümler yanlarına kar kalmamalı adalet ,hakkaniyet yerini bulmalı..Allah neylerse iyi ve güzel eyler siz soyguncu zalimleri ona havale eyledim ..Sayenizde,2010 yılından bu güne dek maddi anlamda tüm alın terim olan her şeyimi kaybettim bari sağlığımı ayakta tutabilsem diyorum..inşallah..
    SM-A605F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by dd35 Yazıyı Oku
    Nereye kadar boyle devam edecel peki? Bitirdi bizi serefsiz. Gecen zamanami yanayim, cikmasi icin hikayeside yok onami yanayim bilemedim.

Ah be güzel kardeşim,bu şahıs islamı,dini ,kendi için kullananan bir iblis ve bu iblisi önce Devleti yönetenler taşlaması lazım elini ayağını bağlayarak senin benim fındık taşlarımızla onun tepe gözünü çıkaramyız o yüzden bir çare göremiyorum henüz olsa elbetteki sizlerede buyrun çıkış yolu burada kardeşlerim hatta dükkan sizin diyeceğim Bu Türkiye'nin problemi haline gelen soyguncu,dolandırıcı,hırsız Mücahit Ören olayını ancak Devlet ve kurumu olan Spk çözer yoksa bu şahıs kimseye merhamet etmez acımaz... Allah sonumuzu hayr eylesin ve Mücahit Ören'nin bunalımından,zulmünden kurtarsın...

5. Daha da bu dincilerin kapisinin onunden gecmem. Bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Allahindan bulsun serefsizler.
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ah be güzel kardeşim,bu şahıs islamı,dini ,kendi için kullananan bir iblis ve bu iblisi önce Devleti yönetenler taşlaması lazım elini ayağını bağlayarak senin benim fındık taşlarımızla onun tepe gözünü çıkaramyız o yüzden bir çare göremiyorum henüz olsa elbetteki sizlerede buyrun çıkış yolu burada kardeşlerim hatta dükkan sizin diyeceğim Bu Türkiye'nin problemi haline gelen soyguncu,dolandırıcı,hırsız Mücahit Ören olayını ancak Devlet ve kurumu olan Spk çözer yoksa bu şahıs kimseye merhamet etmez acımaz... Allah sonumuzu hayr eylesin ve Mücahit Ören'nin bunalımından,zulmünden kurtarsın...

Fiili dolaşım %62,95 e düştü, Ahmet baba payı %10.98 e ulaştı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Basmaya devam et. Bizde almaya devam ediyoruz. Sünger gibi emiliyor ey spekülatör. Yakında atacağın fişek kalmayacak...

8. ahmet atak ta atak yapamadı müco basıyor aşağı şu imtiyaz bir kalksa müco gç.yanacak ozaman elinden alacaklar şirketi

Sayfa 473/717 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •