Sayfa 484/717 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Ahmet Atak efendinin elinde 49 milyon derken 52 Milyon lota ulaşmış. 3 milyon lot artmış.

İş yatırım tacirler gedik... Üç gündür adeta katliam yaptı. 83 e de bunlar götürmüştü. İzleyelim bakalım.

3. İhlas holding,İhgyo,ihgzt yerinde sayarken bu ihyay'ın aradan sıyrılıp sinsice 0.83 krş'a giderken bir garipliğin olduğunu sezmiştim ancak maliyet yüksek olduğundan yapacak çok fazla bir şeyimizde yoktu yani çaresiz bırakan sülüklerin çaresizliği içindeydim..Dilerim bunu bize reva görenlerde çaresiz kalsınlar...Sen tüm şirketlerinde kar açıklıyorsun sonra bu haberi kullanarak zaten nominal değerin yarısı bile olmayan şirketlerinin hisselerini satış baskısıyla adeta çöplüğe gömüyorsun..Artık saygın,güvenilir hiçbir kurum kalmamış güzel Ülkemin şeyi çıkmış..

4. Ya spekler kapışması yada son keriz silkeleme operasyonu 80 den verdiğini 60tan alma derdi yok 60tan verdiğini 70 ten 80 den verdiğini 90 dan alıp ve verdiğinden daha fazla lot toplayıp yukarlara götürme derdi olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Buzadam41 Yazıyı Oku
    Ya spekler kapışması yada son keriz silkeleme operasyonu 80 den verdiğini 60tan alma derdi yok 60tan verdiğini 70 ten 80 den verdiğini 90 dan alıp ve verdiğinden daha fazla lot toplayıp yukarlara götürme derdi olabilir
    20 senedir borsadayım böyle kağıt görmedim dogan yayın holdinğ neyse buda o aslında çok pis oyunlar var..

6. İlgi:08.02.2022 Tarihli Başvurunuz

Bilgi edinme başvurunuz Kurulumuza ulaşmış ve kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn) 88’nci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hâllerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı olarak inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi hâlinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz bültenleri ile kamuya duyurulmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

7. Hep aynı nasihatler yani çözüm yok çözümsüzlük var bu yıllarca böyle geldi böyle gidiyor ..Mücahit Ören çifte vatandaş hem Amerikalı hem hemde vatandaşlarını dolandırdığı helal emeklerini çaldığı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı aradaki fark Ülkemiz insanını ve Devletimizi sömürüyor Amerika da yiyor yarın öbür gün ver elini Amerika derse hiç şaşırmayalım çünkü Fethullah Gülen ve üst düzey avaneleri öyle yapmadılar mı ? Spk ve Bist yöneticileri Mücahit Ören kadar suçludur ve günahkardır çünkü zalime,hırsıza,dolandırıcıya göz yummaktadırlar..bu tanmaz iblis bilanço açıklamadan hemen önce haberi kullanıyor hisseleri %10 -15 yükseltiyor yatırımcılar umutlanıyor acaba o gün bu gün mü diye sonra blanço göstermelik kar ile açıklanıyor ama bu olumlu habere göre hisse fiyatı yukarı gitmesi gerekiyor malesef olumsuz habermiş gibi sert satışlarla hisse fiyatı taban taban gidiyor yine mağdur yine hüsran küçük yatırımcı için söyleyin bunları benmi uyduruyorum ..Peki dolandırıcılık ,soygun bu kadar açık yapılırken hala mücahit Ören'i hangi vicdanla koruyorsunuz devlet kurumları spk ve bist efendiler..Yazıklar olsun adaletsiz , hakkaniyetsiz ve adil olmadığınıza..Size Allah'a havale ediyorum çünkü başka ne yapabilirim ki bunu sizlerde biliyorsunuz...Babanızın oğlu dahi olsa haksızlık yapanlara karşı müsamaha göstermemeniz, kararlı bir duruşunuz olması gerekirken durumunuz ortada..

Haftalıkta Cıtıbank 16.269.303,00 adet hisseyi satmış. Eldekini sanıyorum sıfırladı. Bizede bir kısım nasip oldu. 0,80 civarı satıp alan lar kazandı... Bu arada konsolide bilançoda sürpriz yapabilir. Ne etki yapar bilemem. Gazetede fos çıktı... şimdilik. Özellikle 2-3 lerden işlem gören kağıtlarla kıyaslıyorum, borç yok, nakit çok, öz sermaye, aktif büyüklüğü çok iyi, fiyat inanılır gibi değil. Bu düşmanlık nedir anlayamadım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 484/717 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •